+ All Categories

Date post: 07-Jul-2020
Category:
Upload: others
View: 9 times
Download: 0 times
Share this document with a friend
27
1. prosince 2015, 19 hodin > Hotel Hilton Old Town Praha K 9. AUKCI FOTOGRAFIÍ PRO LEONTINKU AUKČNÍ KATALOG
Transcript
Page 1: AUKČNÍ KATALOG K 9. AUKCI FOTOGRAFIÍ ... - nadace leontinka · Nadace Leontinka děkuji Mgr. Barbara Hucková, výkonná ředitelka Nadace Leontinka, listopad 2015 Nadace Leontinka

1. prosince 2015, 19 hodin > Hotel Hilton Old Town Praha

K 9. AUKCI FOTOGRAFIÍ

PRO LEONTINKU

AUKČNÍ KATALOG

Page 2: AUKČNÍ KATALOG K 9. AUKCI FOTOGRAFIÍ ... - nadace leontinka · Nadace Leontinka děkuji Mgr. Barbara Hucková, výkonná ředitelka Nadace Leontinka, listopad 2015 Nadace Leontinka

FOTOGRAFIE PRO LEONTINKU

Aukce se uskuteční 1. prosince 2015 od 19 hodin v hotelu Hilton Old Town Praha z darů současných fotografů a laskavých mecenášů.

Výtěžek dražby bude rozdělen v grantovém řízení na jaře 2016 především na podporu dlouhodobých projektů, například Osobní asistence a Svítání,

více na www.nadaceleontinka.cz

Fotografie jsou k nahlédnutí na adrese Karlovarská 114, Praha 6 na základě telefonické dohody na mobilním telefonu 724 055 118

od 25. listopadu do 1. prosince 2015.

Page 3: AUKČNÍ KATALOG K 9. AUKCI FOTOGRAFIÍ ... - nadace leontinka · Nadace Leontinka děkuji Mgr. Barbara Hucková, výkonná ředitelka Nadace Leontinka, listopad 2015 Nadace Leontinka

Vážení příznivci Nadace Leontinka, setkáváme se díky přízni, důvěře a podpoře fotografů, kteří nám laskavě věnovali svá díla do již 9. benefiční aukce fotografií. Bez této vstřícnosti autorů a dalších dárců by realizace

této akce nebyla možná.Jsem hrdá, že se nám daří stabilně podporovat zrakově postižené a to nejrůznějším způsobem

například při integraci mezi zdravé děti, ve sportovních aktivitách, v různých dovednostech a vedení k samostatnosti. Každým rokem se více a více o celé problematice učíme

a získáváme více a více podnětů, kde všude je možné pomáhat. Zároveň je více než zřejmé, že se již 10 let daří Nadaci Leontinka plnit své poslání.

Možná bychom mohli naši práci přirovnat s cestou za světlem, které je v dálce, ale stále nám osvětluje naši cestu.

Zachovejte nám i nadále svou přízeň, za kterou vám za celý nadační tým Nadace Leontinka děkuji

Mgr. Barbara Hucková, výkonná ředitelka Nadace Leontinka, listopad 2015

Nadace Leontinka děkuje všem dárcům, partnerům, sponzorům, díky kterým se podařilo 9. aukci fotografií pro Leontinku uskutečnit.

Partneři:

Komunikační agentura:

Mediální partneři:

Page 4: AUKČNÍ KATALOG K 9. AUKCI FOTOGRAFIÍ ... - nadace leontinka · Nadace Leontinka děkuji Mgr. Barbara Hucková, výkonná ředitelka Nadace Leontinka, listopad 2015 Nadace Leontinka

Brunton Vladimír (1961)Zlatá Praha 1, 2015Rozměr: 82 x 54 cm, olejografieNadaci věnoval autor, signovánoOdhadní cena: 14 000 KčVyvolávací cena: 4 500 Kč

Bučina Ferdinand (1909 – 1994)Komín v Javorníku, Horňácko, 40. léta 20. stol.Rozměr: 21 x 30 cm, sken z negativu 6 x 9, tisk ušlechtilým inkoustemNadaci věnoval dědicOdhadní cena: 7 900 KčVyvolávací cena: 2 900 Kč

5

Page 5: AUKČNÍ KATALOG K 9. AUKCI FOTOGRAFIÍ ... - nadace leontinka · Nadace Leontinka děkuji Mgr. Barbara Hucková, výkonná ředitelka Nadace Leontinka, listopad 2015 Nadace Leontinka

Karel Cudlín (1960)Moskva, 2001Rozměr: 40 x 30 cm, pigmentový tisk na barytovém papířeNadaci věnoval autor, signovánoOdhadní cena: 4 000 KčVyvolávací cena: 2 000 Kč

Dezort Jovan (1934)Mlhavé ráno v Praze — Břevnově, 60. léta 20. stol.Rozměr: 30 x 30 cm, pigmentový tisk na barytovém papířeNadaci věnoval autor, signovánoOdhadní cena: 5 000 KčVyvolávací cena: 2 000 Kč

6

Dias Pavel (1938)Člověk a kůň, nedatovánoRozměr: 24 x 30 cm, vintage gelation silver print (baryt)Nadaci věnoval autor, signováno, revers opatřen dobovým razítkemOdhadní cena: 8 000 KčVyvolávací cena: 3 000 Kč

Dostál František (1938)Překvapení, 1995Rozměr: 28,5 x 38,5 cm, vintage gelation silver print (baryt)Nadaci věnoval autorOdhadní cena: 3 000 KčVyvolávací cena: 1 500 Kč

7

Page 6: AUKČNÍ KATALOG K 9. AUKCI FOTOGRAFIÍ ... - nadace leontinka · Nadace Leontinka děkuji Mgr. Barbara Hucková, výkonná ředitelka Nadace Leontinka, listopad 2015 Nadace Leontinka

Drnek Jan William (1960)Madona, Indie, Chattisgarh, 2013 (z kolekce WILDa INDIA)Rozměr: 68 x 94 cm, barevná fotografie – digitální technikaNadaci věnoval autor, signovánoOdhadní cena: 6 000 KčVyvolávací cena: 2 000 Kč

Drnek Jan William (1960)Děvčátko, Indie, Chattisgarh, 2013 (z kolekce WILDa INDIA)Rozměr: 68 x 94 cm, barevná fotografie – digitální technikaNadaci věnoval autor, signovánoOdhadní cena: 6 000 KčVyvolávací cena: 2 000 Kč

8

Fišerová Milada (1980)Reflection, 2007Rozměr: 45 x 35 cm, digitální tiskNadaci věnovala autorka, signovánoOdhadní cena: 5 000 KčVyvolávací cena: 2 500 Kč

9

Page 7: AUKČNÍ KATALOG K 9. AUKCI FOTOGRAFIÍ ... - nadace leontinka · Nadace Leontinka děkuji Mgr. Barbara Hucková, výkonná ředitelka Nadace Leontinka, listopad 2015 Nadace Leontinka

Hanzlík Pavel (1950)Toskánsko 1, 2014Rozměr: 45 x 30 cm, černobílá fotografieNadaci věnoval autor, signovánoOdhadní cena: 5 600 KčVyvolávací cena: 2 000 Kč

10

Hanzlík Pavel (1950)Toskánsko 2, 2014Rozměr: 45 x 30 cm, černobílá fotografieNadaci věnoval autor, signovánoOdhadní cena: 5 600 KčVyvolávací cena: 2 000 Kč

Helbich Petr (1929)Z našeho bytu, 1982Rozměr: 18 x 24 cm, bromostříbrná fotografieNadaci věnoval autor, signovánoOdhadní cena: 3 000 KčVyvolávací cena: 1 500 Kč

11

Heller Jiří (1957)Buvol rohatý ze souboru Kvadrály, 2013Rozměr: 30 x 45 cm, barevná fotografie, číslováno 3/200Nadaci věnoval autor, signovánoOdhadní cena: 960 KčVyvolávací cena: 500 Kč

Page 8: AUKČNÍ KATALOG K 9. AUKCI FOTOGRAFIÍ ... - nadace leontinka · Nadace Leontinka děkuji Mgr. Barbara Hucková, výkonná ředitelka Nadace Leontinka, listopad 2015 Nadace Leontinka

12

Hněvkovský Přemysl (1941)Živý řetěz, 1989Rozměr: 30 x 24cm, černobílá fotografie / digitální tiskNadaci věnoval autor, signovánoOdhadní cena: 1 500 KčVyvolávací cena: 800 Kč

Homola Oleg (1948)Spartakiáda, 70. léta 20. stoletíRozměr: 30 x 24 cm, černobílá fotografieNadaci věnováno z pozůstalosti, na revers dobové razítkoOdhadní cena: 2 000 KčVyvolávací cena: 800 Kč

13

Hucek Miroslav (1934 — 2013)Indie, 1970Rozměr: 50 x 60 cm, černobílá fotografie, vintage printNadaci věnováno z pozůstalosti, signovánoOdhadní cena: 15 000 KčVyvolávací cena: 6 500 Kč

Hucková Barbara (1964)Arcachon, 1997Rozměr: 30 x 40 cm, digitální tiskNadaci věnovala autorka, signovánoOdhadní cena: 6 000 KčVyvolávací cena: 2 000 Kč

Chochola Václav (1923 — 2005)Věra Chytilová v reklamě na nylonky, 1957Rozměr: 13 x 18 cm, černobílá původní kopie, poškozenáNadaci věnoval dědic, reversní strana polepená, nesignovanáOdhadní cena: 3 500 KčVyvolávací cena: 2 500 Kč

Page 9: AUKČNÍ KATALOG K 9. AUKCI FOTOGRAFIÍ ... - nadace leontinka · Nadace Leontinka děkuji Mgr. Barbara Hucková, výkonná ředitelka Nadace Leontinka, listopad 2015 Nadace Leontinka

14

Chochola Václav (1923 — 2005)Výlet na Berounce, 1954Rozměr: 12 x 16 cm, černobílá fotografie, původní paspartaNadaci věnoval dědic, reversní strana s popiskem a signaturou autora: Výlet na Berounce 1954, František Tichý, Jiřina Písařová, Zdeněk Tmej, Karel Mareš, zapsal a fotil Václav ChocholaOdhadní cena: 8 000 KčVyvolávací cena: 5 000 Kč

15

Janžura Petr (1961)Praha I, 2014Rozměr: 30 x 40 cm, inkoustový tisk fotografie — EpsonNadaci věnoval autorOdhadní cena: 18 000 KčVyvolávací cena: 7 000 Kč

Janžura Petr (1961)Praha II, 2014Rozměr: 30 x 40 cm, inkoustový tisk fotografie — EpsonNadaci věnoval autorOdhadní cena: 18 000 KčVyvolávací cena: 7 000 Kč

Jaroš Radek (1964)Těžké rozhodováníRozměr: 82 x 60 cm, barevná fotografieNadaci věnoval autor, signovánoOdhadní cena: 7 000 KčVyvolávací cena: 3 000 Kč

Page 10: AUKČNÍ KATALOG K 9. AUKCI FOTOGRAFIÍ ... - nadace leontinka · Nadace Leontinka děkuji Mgr. Barbara Hucková, výkonná ředitelka Nadace Leontinka, listopad 2015 Nadace Leontinka

16 17

Jindra Jan (1962)Jižní Město, Opatov, 1986Rozměr: 64 x 51 cm, bromostříbrná černobílá zvětšenina na fotopapíruNadaci věnoval autor, signovánoOdhadní cena: 18 000 KčVyvolávací cena: 7 000 Kč

Khol Miroslav (1936)Josef Sudek, 70. létaRozměr: 18 x 24 cm, černobílá fotografie v paspartěNadaci věnováno z pozůstalosti, signovánoOdhadní cena: 5 500 KčVyvolávací cena: 3 000 Kč

Kocek Bedřich (1924)Mim Ladislav Fialka, 1967Rozměr: 18 x 24 cm, černobílá fotografie na fotopapíru, na reversní straně signováno a opatřeno dobovým razítkemNadaci věnoval autor, signovánoOdhadní cena: 5 000 KčVyvolávací cena: 2 000 Kč

Koliš Jiří (1953)Jaromír Jágr 1998 — 2014Rozměr: 44 x 33,5 cm, barevná fotografie — montážNadaci věnoval autor, signovánoOdhadní cena: 7 500 KčVyvolávací cena: 3 500 Kč

Page 11: AUKČNÍ KATALOG K 9. AUKCI FOTOGRAFIÍ ... - nadace leontinka · Nadace Leontinka děkuji Mgr. Barbara Hucková, výkonná ředitelka Nadace Leontinka, listopad 2015 Nadace Leontinka

18 19

Koliš Jiří (1953)Kanoista, 70. léta 20. stoletíRozměr: 17,5 x 24 cm, černobílá fotografieNadaci věnováno z pozůstalosti, na revers dobové razítkoOdhadní cena: 5 000 KčVyvolávací cena: 2 500 Kč

Koutský Karel (1965)Strážci Lorety, 1991Rozměr: 30 x 40 cm, bromostříbrná fotografieNadaci věnoval autor, signovánoOdhadní cena: 2 000 KčVyvolávací cena: 1 200 Kč

Major Sládková Hana (1973)Tribal Prague! 2015 — Phillipa, 2015Rozměr: 30 x 45 cm, barevná fotografieNadaci věnovala autorka, signovánoOdhadní cena: 4 000 KčVyvolávací cena: 1 300 Kč

Malý Antonín (1950)„Pytlík”, 2013Rozměr: 40 x 55 cm, digitální tisk ImprimeNadaci věnoval autor, signovánoOdhadní cena: 9 000 KčVyvolávací cena: 3 000 Kč

Page 12: AUKČNÍ KATALOG K 9. AUKCI FOTOGRAFIÍ ... - nadace leontinka · Nadace Leontinka děkuji Mgr. Barbara Hucková, výkonná ředitelka Nadace Leontinka, listopad 2015 Nadace Leontinka

20 21

Navrátil Stanislav (1957)Aquaforum, 2004Rozměr: 50 x 40 cm, fotografie na kappa podložceNadaci věnoval autor, signovánoOdhadní cena: 1 499 KčVyvolávací cena: 1 000 Kč

Novotný Miloň (1930 — 1992)Pán na mostě, 1982Rozměr: 40 x 30 cm, černobílá fotografie vintage printNadaci věnovala Alena Novotná, revers opatřen popiskem autora a dobovým razítkemOdhadní cena: 10 000 KčVyvolávací cena: 4 500 Kč

Pastor Suzanne (1952)White Hair Whisper, 2010Rozměr: 29,5 x 40 cm, archivní pigment na plátněNadaci věnovala autorka, signováno a číslováno. Edice č. 4/5Odhadní cena: 15 000 KčVyvolávací cena: 5 000 Kč

Plechatý Jiří (1931)Stavba, 70. léta 20. stoletíRozměr: 24 x 30 cm, černobílá fotografie vintage printNadaci věnováno z pozůstalosti, na reverz dobové razítkoOdhadní cena: 3 000 KčVyvolávací cena: 1 500 Kč

Page 13: AUKČNÍ KATALOG K 9. AUKCI FOTOGRAFIÍ ... - nadace leontinka · Nadace Leontinka děkuji Mgr. Barbara Hucková, výkonná ředitelka Nadace Leontinka, listopad 2015 Nadace Leontinka

22 23

Polášek Josef (1983)Invekto CDLXXIII, 2015Rozměr: 40 x 30 cm, barevná fotografieNadaci věnoval autor, signovánoOdhadní cena: 3 500 KčVyvolávací cena: 1 200 Kč

Rambousek Robert (1975)Fire 1 + Fire 2, nedatováno (soubor)rozměr: 60 x 60 cm, barevná fotografieNadaci věnoval autor, signovánoOdhadní cena: 15 000 KčVyvolávací cena: 5 000 Kč

Rasl Tomáš (1975)Rybář, Rogen Naturesservat, 2014Rozměr: 30 x 20 cm, ušlechtilý barevný tiskNadaci věnoval autor, signovánoOdhadní cena: 5 900 KčVyvolávací cena: 1 900 Kč

Page 14: AUKČNÍ KATALOG K 9. AUKCI FOTOGRAFIÍ ... - nadace leontinka · Nadace Leontinka děkuji Mgr. Barbara Hucková, výkonná ředitelka Nadace Leontinka, listopad 2015 Nadace Leontinka

24 25

Singer Filip (1980)Východ slunce nad rybníkem Dvořiště, Jižní Čechy, 2015Rozměr: 60 x 40 cm, barevná fotografieNadaci věnoval autor, signovánoOdhadní cena: 8 000 KčVyvolávací cena: 1 500 Kč

Skoupilová Petra (1944)Vodní okouzlení, 1986Rozměr: 70 x 105 cm, na podložce kapa v rámu, 2014 digitiskNadaci věnovala autorka, signovánoOdhadní cena: 15 000 KčVyvolávací cena: 5 000 Kč

Saudek Jan (1935)První den v životě malé Jolany, 1986Rozměr: 30 x 24 cm, klasická černobílá fotografie — tónovaná, kolorovanáNadaci věnoval autor, signovánoOdhadní cena: 45 000 KčVyvolávací cena: 15 000 Kč

Saudková Sára (1967)Víla, 2010Rozměr: 30 x 30 cm, klasická černobílá fotografie, tónovanáNadaci věnovala autorka, signovánoOdhadní cena: 15 000 KčVyvolávací cena: 5 000 Kč

Page 15: AUKČNÍ KATALOG K 9. AUKCI FOTOGRAFIÍ ... - nadace leontinka · Nadace Leontinka děkuji Mgr. Barbara Hucková, výkonná ředitelka Nadace Leontinka, listopad 2015 Nadace Leontinka

2726

Souralová Veronika (1968)Zlatý lachtan, 2014Rozměr: 45 x 30 cm, barevná fotografieNadaci věnovala autorka, signovánoOdhadní cena: 2 000 KčVyvolávací cena: 800 Kč

Sýkora Viktor (1966)Zlatovlasá, 2015Rozměr: 70 x 50 cm, digitální osvit na fotopapírNadaci věnoval autor, signováno, číslováno 1/10Odhadní cena: 7 000 KčVyvolávací cena: 2 500 Kč

Sýkorová Daniela (1941)Bez názvu, 70. léta 20. stoletíRozměr: 24 x 30 cm, černobílá fotografie vintage printNadaci věnováno z pozůstalosti, na reverz dobové razítko, signovánoOdhadní cena: 1 500 KčVyvolávací cena: 1 000 Kč

Šaffek Otakar (1932)Bez názvu, nedatováno (cca 1979)Rozměr: 30 x 24 cm černobílá fotografie vintage printNadaci věnováno z pozůstalosti, signovánoOdhadní cena: 1 500 KčVyvolávací cena: 800 Kč

Page 16: AUKČNÍ KATALOG K 9. AUKCI FOTOGRAFIÍ ... - nadace leontinka · Nadace Leontinka děkuji Mgr. Barbara Hucková, výkonná ředitelka Nadace Leontinka, listopad 2015 Nadace Leontinka

28 29

Škácha Oldřich (1941 — 2014)Václav Havel, nedatováno (cca 2003)Rozměr: 24,5 x 37 cm, černobílá fotografieNadaci věnováno z pozůstalosti, na revers dobová nálepkaOdhadní cena: 7 000 KčVyvolávací cena: 3 500 Kč

Škácha Oldřich (1941 — 2014)Václav Havel na Hrádečku, nedatováno (cca 80. léta)Rozměr: 38,5 x 26,5 cm, černobílá fotografieNadaci věnováno z pozůstalosti, na revers dobová nálepkaOdhadní cena: 7 000 KčVyvolávací cena: 3 500 Kč

Šroubek Jan (1958)Červený a černý, 2014Rozměr: 40 x 30 cm, barevná fotografieNadaci věnoval autor, signovánoOdhadní cena: 4 000 KčVyvolávací cena: 1 500 Kč

Štreit Jindřich (1946)Chlapec a dívka, 2012Rozměr: 40 x 30 Kč, pigmentový tisk na barytovém papířeNadace věnoval autor, signovánoOdhadní cena: 6 000 KčVyvolávací cena: 3 000 Kč

Page 17: AUKČNÍ KATALOG K 9. AUKCI FOTOGRAFIÍ ... - nadace leontinka · Nadace Leontinka děkuji Mgr. Barbara Hucková, výkonná ředitelka Nadace Leontinka, listopad 2015 Nadace Leontinka

30 31

Tejkl Karel (1950)Koně, 70. léta 20. stoletíRozměr: 24 x 18 cm, černobílá fotografieNadaci věnováno z pozůstalosti, na reverz dobové razítkoOdhadní cena: 1 500 KčVyvolávací cena: 800 Kč

Thoma Zdeněk (1938)Bez názvu, 70. léta 20. stoletíRozměr: 24 x 30 cm, černobílá fotografieNadaci věnováno z pozůstalosti, na reverz dobové razítkoOdhadní cena: 3 000 KčVyvolávací cena: 1 500 Kč

Tondl Jiří (1950)Mlč!, 1971Rozměr: 45 x 30 cm, barevná fotografie, pozdější autorský printNadaci věnoval autor, číslovaná kopie ze signované limitované edice 10 kusůOdhadní cena: 7 000 KčVyvolávací cena: 1 700 Kč

Tylínek Erich (1908 — 1991)Tygr, 1976Rozměr: 30 x 24 cm, černobílá fotografie na fotopapíruZ pozůstalosti MH věnovali dědicové, revers opatřen dobovým razítkem, nesignovánoOdhadní cena: 2 500 KčVyvolávací cena: 1 500 Kč

Page 18: AUKČNÍ KATALOG K 9. AUKCI FOTOGRAFIÍ ... - nadace leontinka · Nadace Leontinka děkuji Mgr. Barbara Hucková, výkonná ředitelka Nadace Leontinka, listopad 2015 Nadace Leontinka

32 33

Ulrych Petr (1965)Up to Hill, 2006Rozměr: 100 x 70 cm, černobílá fotografie na kovuNadaci věnoval autor, signovánoOdhadní cena: 10 000 KčVyvolávací cena: 7 000 Kč

Vano Robert (1948)Denisa, Praha 2014Rozměr: 40 x 30 cm, na Canon Photo Paper Plus Glossy II, digitiskNadaci věnoval autor, signovánoOdhadní cena: 10 000 KčVyvolávací cena: 5 000 Kč

Vácha Pavel (1940)Bez názvu, 70. léta 20. stoletíRozměr: 15,5 x 23,5 cm, černobílá fotografieNadaci věnováno z pozůstalosti, na reverz dobové razítkoOdhadní cena: 2 500 KčVyvolávací cena: 1 000 Kč

Virt Robert (1966)Atlantic, 2008Rozměr: 45 x 34 cm, černobílá fotografie / digitální tiskNadaci věnoval autor, signovánoOdhadní cena: 8 000 Kč Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Page 19: AUKČNÍ KATALOG K 9. AUKCI FOTOGRAFIÍ ... - nadace leontinka · Nadace Leontinka děkuji Mgr. Barbara Hucková, výkonná ředitelka Nadace Leontinka, listopad 2015 Nadace Leontinka

34 35

Vítek Roman (1927)Krajina, 70. léta 20. stoletíRozměr: 30 x 24 cm, černobílá fotografieNadaci věnováno z pozůstalosti, na reverz dobové razítkoOdhadní cena: 1 500 KčVyvolávací cena: 800 Kč

Všetečka Jiří (1937)Zmrzlík, 1967Rozměr: 22,5 x 22,5 cm, černobílá fotografie — zvětšeno 2015Nadaci věnoval autor, signovánoOdhadní cena: 10 000 KčVyvolávací cena: 4 000 Kč

Všetečka Jiří (1937)Pražské střechy, 70. léta 20. stoletíRozměr: 27 x 40 cm, černobílá fotografie — zvětšeno 2015Nadaci věnoval autor, signovánoOdhadní cena: 10 000 KčVyvolávací cena: 4 000 Kč

Všetečka Jiří (1937)Svatba, 70. léta 20. stoletíRozměr: 27 x 40 cm, černobílá fotografie — zvětšeno 2015Nadaci věnoval autor, signovánoOdhadní cena: 10 000 KčVyvolávací cena: 4 000 Kč

Vykulilová Alena (1953)Vlaďka, 1975Rozměr: 40 x 29,5 cm, vintage gelation silver print (baryt)Nadaci věnovala autorka, signovánoOdhadní cena: 7 500 KčVyvolávací cena: 2 500 Kč

Page 20: AUKČNÍ KATALOG K 9. AUKCI FOTOGRAFIÍ ... - nadace leontinka · Nadace Leontinka děkuji Mgr. Barbara Hucková, výkonná ředitelka Nadace Leontinka, listopad 2015 Nadace Leontinka

36

Wágner Martin (1980)Řeka Tasejeva, Sibiř 2009Rozměr: 46 x 33 cm, pigmentový tisk na barytovém papířeNadaci věnoval autor, signovánoOdhadní cena: 4 000 KčVyvolávací cena: 1 200 Kč

Zajíc Miroslav (1946)Čína, 1976Rozměr: 24 x 30 cm, černobílá fotografieNadaci věnováno z pozůstalosti, na revers dobové razítkoOdhadní cena: 2 500 KčVyvolávací cena: 1 500 Kč

37

Page 21: AUKČNÍ KATALOG K 9. AUKCI FOTOGRAFIÍ ... - nadace leontinka · Nadace Leontinka děkuji Mgr. Barbara Hucková, výkonná ředitelka Nadace Leontinka, listopad 2015 Nadace Leontinka

38

O autorech:BBrunton Vladimír (1961)www.brunton-foto.comFotografuje velkoformátovým foto-aparátem s deskovým černobílým filmem 8 x 10 palců. Nasnímaný materiál zpracovává ručně chemickým procesem, kde vznikají fotografie působící spíše dojmem malovaného obrazu díky originální autorově technologii. Dílo vzniká na velkoformátovém plátně, které se ještě za vlhka napíná na malířský rám.

Bučina Ferdinand (1909 — 1994)Byl kameramanem a fotografie ho provázela jeho obrazovým vnímáním. Fotografoval přírodu a život lidí.

CKarel Cudlín (1960)www.cudlin.comje český fotograf, zabývající se dokumen-tární fotografií. Do povědomí veřejnosti se dostal především jako jeden z osobních fotografů prezidenta Václava Havla. Cudlín byl šestnáctkrát oceněn ve fotografické soutěži Czech Press Photo.

DDezort Jovan (1934)www.dezortfoto.czČlen Asociace profesionálních fotografů ČR a Syndikátu novinářů ČR. V letech 1960–75 působil jako redaktor a foto-reportér ČTK. Léta už je ve svobodném povolání.

Dias Pavel (1938)V roce 1964 absolvoval FAMU — uměleckou fotografii, obor kamera. V letech 1983 – 88 vedl obor fotografie na SUPŠ v Brně,od roku 1989 působí jako pedagog na fakultě fotografie FAMU a nyní ve Zlíně na Univerzitě T. Bati. Uspořádal řadu samostatných výstav. V roce 2015 vyšla jeho monografie v nakladatelství Karolinum.

Dostál František (1938)Fotografický autodidakt, který je autorem několika obrazových publikací. Jeho nejznámějším souborem jsou Letní lidé, Příběhy, Život na psí Knížku atd. Své osobité názory publikuje ve fotografickém tisku. Nositel četných ocenění a autor mnoha výstav.

Drnek Jan William (1960)www.jwd.czAbsolvent technické kybernetiky, zakladatel úspěšné firmy v oblasti signmakingu, cestovatel, fotograf, špičkový odborník na color management a velkoplošný tisk, přednáší na Prague College Printing and CMS, člen skupiny Coloratti — The World’s Top Professional Photographers and Filmmakers.

FFišerová Milada (1980)www.miladafiserova.comAbsolventka umělecko-řemeslné školy v Praze. Pracovala jako modelka a fotografka v Paříži. Nyní působí v Praze.

HHanzlík Pavel (1950)www.foto-art.cz

Helbich Petr, MUDr, CSc. (1929)Lékař, který se věnoval plicním choro-bám. Rovněž je známý jako fotograf, člen skupiny Český dřevák. Josefu Sudkovi pomáhal při fotografová-ní v pralese Mionší. S ním se pak stýkal

39

i dále. Pro zhotovování pozitivů používal už jen kontaktní kopie.

Heller Jiří (1957)www.wwg.cz / www.heller.czFotograf, provozovatel internetového serveru Galerie WWG.CZ, publicista a hráč na didgeridoo. Ve fotografické tvorbě se věnuje zejména záběrům přírody, detailům a panoramatické tvorbě.

Hněvkovský Přemysl (1941)Je povoláním biolog, přesto jeho záliba fotografovat pronikla do profesionálního fotografického světa. Již v mládí publikoval v řadě časopisů i v týdeníku Mladý svět. Jeho největším souborem jsou Studentské okupační stávky, které vydal i knižně.

Homola Oleg (1948)Věnuje se koncipované reportážní tvorbě a aranžovanému portrétu. Pracoval pro nakladatelství Orbis a později pro Svět v obrazech. Získal čestná uznání WPP v letech 1976,1979,1983.

Hucek Miroslav (1934 — 2013)Jeho tvorba se profiluje již od doby, kdy nastoupil na FAMU — obor kamera.Soustřeďoval se převážně na žánrové výjevy ze života a humanistický dokument. Uspořádal řadu samostatných výstav a vydal několik autorských fotografických publikací. Je zastoupen v českých i světových muzeích a soukromých sbírkách.

Hucková Barbara (1964)Absolventka FAMU. Pracovala jako fotografka ve svobodném povolání a věnovala se aktivitám spojeným s výstavní a nakladatelskou činností. Realizovala několik fotografických publikací o Praze a také více než 40 samostatných výstav.

CHChochola Václav (1923 – 2005)www.vaclavchochola.czFotografoval od roku 1940, nejdříve v oblasti fotožurnalizmu a později se obrátil k imaginativnímu civilismu.Nejobsáhlejší část jeho díla obsahuje portréty z oblasti kultury (Salvator

Dalí). Patřil do skupiny Pražské bohémy (Chochola, Ludwig, Tmej).

JJanžura Petr (1961)www.janzura.czFotografuje profesionálně od roku 1990. Jeho hlavním tématem je architektura a krajina. Věnuje se zejména osvětlení exteriéru a interiéru Ve volné tvorbě se věnuje krajině a krajinnému detailu. Jaroš Radek (1964)www.radekjaros.czV současnosti nejúspěšnější český himálajský horolezec. Je prvním Čechem, který stanul na všech čtrnácti osmitisícových vrcholech planety bez pomoci výškových nosičů a použití umělého kyslíku. Radkovy cesty podrob-ně zachycují např. knihy Dobývání nebe, Hory shora, Hory shora 2, Hory, má panenko, ale také filmy z jednotlivých expedic. Radek Jaroš se také podílí na testování fotografické a filmové technicky v extrémních podmínkách.

Page 22: AUKČNÍ KATALOG K 9. AUKCI FOTOGRAFIÍ ... - nadace leontinka · Nadace Leontinka děkuji Mgr. Barbara Hucková, výkonná ředitelka Nadace Leontinka, listopad 2015 Nadace Leontinka

40

Jindra Jan (1962)www.janjindra.czV 80. letech získal ocenění v soutěži Young European Photographers ve Frankfurtu (SRN). V roce 1990 byl účastníkem výběrového fotografického workshopu v USA (Eddie Adams Workshop III). Během roku 1992 byl externím fotografem deníku Prostor a mezi léty 1993 – 2002 vytvořil více než 100 titulních stran časopisu Softwarové noviny. V letech 1998 až 2013 byl řádným členem Samostatných fotografů — designérů v Německu. V roce 2001 získal první cenu v soutěži Czech Press Photo v kategorii Věda a technika a v roce 2003 první cenu v soutěži Canon v Polsku. Od roku 2002 působí na Fakultě multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, kde přednáší v ateliéru Reklamní fotografie. V roce 2012 získal docenturu na Akademii múzických umění v Praze.

KKhol Miroslav (1936)www.kalhous.comAbsolvent SPŠ filmové, spolupracoval

s Karlem Hájkem, publikoval v řadě periodik: Svět v obrazech, Mladá fronta, Svět socializmu aj. Věnuje se reportážní, žánrové a dokumentární fotografii.

Kocek Bedřich (1924)Začínal v Barrandovských laboratořích. Poté přišla spolupráce s časopisem Svět v obrazech, kde působil jako laborant a fotoreportér, a zde také zůstal až do zrušení časopisu. Je univerzálním reportérem se specializací na reportážní portrét. Získal řadu ocenění.

Koliš Jiří (1953)www.kolis.czAbsolvent FAMU, známe ho jako reportéra časopisu Stadion. Fotografoval sport, ale otevřel dveře i do jeho zákulisí. Sportovní fotografii sleduje i po stránce historické. Podílel se na vydání řady publikací a knih se sportovní tematikou.

Koutský Karel (1965)www.fotorenesance.czPůvodně tiskař, obdivovatel J. Sudka, J. Svobody a Z. Feyfara. V roce 2005 založil v Praze Ateliér Fotorenesance,

sdružující výtvarníky různého zaměření, organizuje jejich výstavy a propagaci.

MMajor Sládková Hana (1973)www.hanas.czFotografuje od dětství, profesionálně pak od roku 1992. Je členkou AF ČR. V sou- časné době se ve své tvorbě věnuje port- rétní, svatební, koncertní fotografii a také fotografii tance, kterému se sama aktivně věnuje. Vystavuje po celé ČR.

Malý Antonín (1950)www.antoninmaly.czOd 1973 působí jako samostatný fotograf, věnuje se propagační a reklamní fotografii, fotografii do interiéru a od počátku devadesátých let také užité grafice. Klasickou černobílou a barevnou fotografii často dotváří ručním kolorováním, americkou retuší a v posledních letech i digitálně.

NNavrátil Stanislav (1957)Jeho nejoblíbenějším žánrem doku-mentární fotografie, pracuje na cyklu

41

Neobyčejný život obyčejných lidí. Jeho fotografie byly vystaveny v několika státech světa, v tuzemsku vyhrál několik fotografických soutěží. Jeho krédem je: „Krásná fotografie nemusí být dobrou, dobrá fotografie nemusí být krásnou“.

Novotný Miloň (1930 –1992)Dílo, jež po něm zůstalo, mu získalo renomé klasika české reportážní fotografie a dokumentu. Fotograf — samouk, a přesto patřil ve své době k nejžádanějším a nejpublikovanějším fotografům. Nejplodnější období prožil mezi rokem 1957 a začátkem normalizace.

PPastor Suzanne (1952)Narozena v Chicagu, nyní žije v Praze. Je známá svým trojrozměrným přístupem k fotografii, kombinováním obrazu a textu, vrstvením paměti… Její poetické surrealistické fotografie jsou ručně domalované, rozpárané, vrstvené, kombinované s fragmenty z fotografií 19. století, texty, nebo s jinými objekty.Je spoluzakladatelkou nynější GHMP,

přednáší, vede dílny fotografie a také je sběratelkou české fotografie a fotografických knih.

Plechatý Jiří (1931)Věnoval se většinu života novinářské fotografii.

Polášek Josef (1983)www.invekto.czFotografuje hlavně české modelky, šperky, drahokamy a architekturu.

RRambousek Robert (1975)www.robertrambousek.comAbsolvent FAMU, obor fotografie. Ve své volné tvorbě se zaměřuje na fotografii se sklonem k minimalismu, surrealismu, fotografické zkratce a duchovním odkazům. Kromě fotografování je jeho velkou láskou hudba. Věnuje se hraní na kytaru a tvorbě vlastních skladeb za pomocí počítače. Rád cestuje, poznává nové kraje a jejich obyvatele, věnuje se zdravému způsobu života.

Rasl Tomáš (1975)www.tomasrasl.comAbsolvent FAMU. Ve své vlastní tvorbě zobrazuje převážně pustá a hrdá místa v krajině. V roce 2002 – 2003 fotografoval portréty politických vězňů pro Galerii Langhans. Je členem skupiny Český Dřevák.

SSaudek Jan (1935)www.saudek.comJe světově nejznámějším českým fotogra- fem současnosti s více než 400 samostat-nými výstavami po celém světě. Je zas- toupen ve všech prestižních světových muzeích a uměleckých galeriích.

Saudková Sára (1967)www.saudek.comVystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze. Jako asistentka Jana Saudka se právě u něj seznámila s taji fotografie. Autorka aktivně a soustředěně fotogra-fuje od roku 1999. Věnuje se výhradně volné tvorbě.

Page 23: AUKČNÍ KATALOG K 9. AUKCI FOTOGRAFIÍ ... - nadace leontinka · Nadace Leontinka děkuji Mgr. Barbara Hucková, výkonná ředitelka Nadace Leontinka, listopad 2015 Nadace Leontinka

42

Singer Filip (1980)www.pixelrights.com/filip-singer/Věnuje se volné dokumentární tvorbě od roku 1999, zejména na odlehlé oblasti Sibiře a bývalé SSSR. Od roku 2002 se soustředí na dokumentární a novinářskou fotografii. Spolupracuje s mezinárodní fotografickou skupinou Sputnik Photos a je členem vídeňské agentury Anzenberger. Od roku 2008 je kmenovým fotografem mezinárodní tiskové agentury European Pressphoto Agency (EPA). Je držitelem třinácti ocenění v soutěži Czech Press Photo.

Skoupilová Petra (1944)www.petraskoupilova.compřibyla móda. Na počátku 80. let našla své hlavní téma — ženu a ženský svět. V současné době se zaměřuje na akty. Realizuje výstavy po celé ČR.

Souralová Veronika (1968)www.veronikasouralova.czPro autorku je typická makrofotografie a tvorba koláží. Pořizuje fotografické celky ze života hmyzu, který popularizuje mezi veřejností formou výstav a obrazových

publikací. Od roku 2015 vede novinář-skou soutěž Czech Press Photo, provozu-je fotografickou galerii Hotelu Academic v Roztokách u Prahy, je členkou České federace fotografického umění, pracuje v odborné radě pro amatérskou fotografii a ve vedení Svazu českých fotografů.

Sýkora Viktor (1966)www.viktorphoto.euFotograf a vědecký pracovník. Patří mezi nejlepší světové fotografy v oboru mikrofotografie a vědecké fotografie. Jeho díla získala mnoho ocenění a byla součástí desítek výstav, především v USA a Velké Británii. Jeho fotografie byly publikovány v prestižních zahraničních periodikách. Je autorem dvou fotografických knih vydaných nakladatelstvím Academia. V roce 2009 Tajemství rostlin a v roce 2015 Neviditelný lidský svět.

Sýkorová Daniela (1941)www.veronikasouralova.czDlouhodobá fotoreportérka časopisu Vlasta, spolupracovala s celou řadou časopisů. Přibližuje nám život všedních

i nevšedních lidí, zaměřuje se na lidové zvyky. Má skvělou schopnost vcítění se do fotografovaných osob a pohybu v jejich vlastním prostředí.

ŠŠaffek Otakar (1932)Patřil mezi zakladatele raketového modelářství, i jeho fotografie souvisely s tímto zájmem, krajina, letadla a portréty.

Škácha Oldřich (1941)www.skacha-foto.comVystudoval fotografii na Státní grafické škole v Praze. Pracoval jako fotoreportér pro řadu československých a zahranič-ních vydavatelství. Od roku 1990 pracoval jako fotograf na volné noze pro Kancelář prezidenta republiky. Zabývá se fotografováním osobností českého politického a kulturního života.

Šroubek Jan (1958)www.fotosroubek.comBerounský fotograf, zakladatel výstavní síně Galerii Čerťák. Vydal několik fotogra-fických publikací, v poslední době Homo Berounensis a Malé hejno bílých vran.

43

Štreit Jindřich (1946)www.jindrichstreit.czJe členem Sdružení Q Brno, Spolku olomouckých výtvarníků, Aktivu volné fotografie při Pražském domě fotografie a Umělecké besedy v Praze. Pedagogicky působil na FAMU a od roku 1994 vyučuje na Institutu tvůrčí fotografie. Pracuje mezi- národně na dokumentárních projektech.

TTejkl Karel (1950)Od 1975 do roku 1990 působil jako fotoreportér Východočeské Pochodně. V letech 1991 – 1992 ve společnosti PNPRESS, a.s. Hradec Králové jako vedoucí techniky a organizace rozvoje, od 1. 1. 1993 vedoucí vydavatelství tamtéž. A následně ve Vltava Press.

Thoma Zdeněk (1938)Na FAMU studoval obor filmová kamera, ovlivněn tvorbou J. Lukase, M. Hucka a Miloně Novotného. Zaměřuje se na etnografii, zeměpisné a přírodopisné dokumenty. Věnuje se dokumentování východní Asie, Japonska, Číny, Nepálu, Indie, Filipín aj.

Tondl Jiří (1950)www.tondl.czVěnuje se zejména dokumentární fotografii a architektuře. V posledním období se zaměřuje na Prahu a rodné Posázaví. Vystavoval mimo jiné v USA, Rusku a na Slovensku aj. Jeho fotografie jsou součástí sbírek muzeí i soukromých sběratelů, získal a ně domácí i zahraniční ocenění. Je členem Asociace profesionálních fotografů.

Tylínek Erich (1908 – 1991)Kromě několika publikací o turistice se soustředil převážně na fotografování zvířat. Specializoval se na zvířata v zajetí, v zoologických zahradách, ale i v chovných stanicích. Jeho fotografie byly výjimečně technicky kvalitní. Měl mimořádně bohatou publicistickou činnost. V roce 1983 se stal zasloužilým umělcem.

UUlrych Petr (1965)www.petrulrych.comPo absolutoriu televizní a filmové katedry fakulty žurnalistiky University

Karlovy pracoval jako novinář a fotograf. Je členem Asociace profesionálních fotografů ČR. Věnuje se převážně volné tvorbě, vystavuje doma i v zahraničí. Je součástí soukromých sbírek v ČR, Německu, Holandsku, Francii a v USA. Autorsky ho zastupuje Leica Gallery Prague.

VVano Robert (1948)www.robertvano.comV roce 1967 odešel jako devatenáctiletý do USA. Pracoval jako kadeřník, vizážista, maskér a asistent pro fotografy módy. Později se prosadil jako fotograf světových módních časopisů.

Vácha Pavel (1940)Svou volnou tvorbu fotografuje převážně černobíle, Vytváří soubory každodenního života, portréty výtvarníků, spisovatelů a poetické záběry z městského prostředí.

Virt Robert (1966)Vystudoval FAMU Praha, obor umělecká fotografie, fotografoval pro reklamní agentury. Od druhé poloviny

Page 24: AUKČNÍ KATALOG K 9. AUKCI FOTOGRAFIÍ ... - nadace leontinka · Nadace Leontinka děkuji Mgr. Barbara Hucková, výkonná ředitelka Nadace Leontinka, listopad 2015 Nadace Leontinka

44

devadesátých let se zaměřuje především na fotografování architektury včetně interiérů, spolupracuje s časopisy o bydlení (např. Můj dům, Moderní byt, Bydlení, Home atd.), mnohdy i jako píšící redaktor. Dále se zabývá reklamními katalogy i webovými prezentacemi.

Všetečka Jiří (1937)Jako pedagog působil v letech 1969 – 90 na katedře fotografie FAMU, 1977 byl jmenován docentem pro obor umělecké fotografie. Fotografuje od roku 1958 se zaměřením na fotografii jako dokument doby. Je autorem 20 černobílých knižních publikací, získal ocenění Ministerstva kultury ČSR v soutěžích o nejkrásnější knihu roku — Pražský chodec a další.

Vykulilová Alena (1953)Věnovala se reportáži, sociálnímu dokumentu, fotografii aktu, krajiny; vyzkoušela různé fotografické techniky. Členka skupiny Oči.

Wágner Martin (1980)www.martinwagner.czV průběhu posledních 9 let absolvoval

více než 20 expedic převážně po zemích bývalého Sovětského svazu. Dvakrát navštívil a fotografoval černobylskou oblast.

Zajíc Miroslav (1946)www.miroslavzajic.czJe fotoreportérem od roku 1967, nejdříve ve Stráži vlasti, Signálu. V Mladém světě až do jeho zániku. Zpracoval celou řadu zajímavých kulturních i politických témat. Pozoruhodná je jeho reportáž ze setkání Reagana a Gorbačova, která předznamenala změny ve střední Evropě. Přehled své fotografické tvorby představil v knize Inventura.

BBruton Vladimír (1961) 5Bučina Ferdinand (1909–1994) 5

CCudlín Karel (1957) 6

DDezort Jovan (1934) 6Dias Pavel (1938) 7Dostál František (1938) 7Drnek Jan W. (1960) 8

FFišerová Milada (1980) 9

HHanzlík Pavel (1950) 10Helbich Petr (1929) 11Heller Jiří (1957) 11Hněvkovský Přemysl (1941) 12Homola Oleg (1948) 12Hucek Miroslav (1934 – 2013) 13Hucková Barbara (1964) 13

CHChochola Václav (1923–2005) 13-14

JJanžura Petr (1961) 15

Jaroš Radek (1964) 15Jindra Jan (1962) 16

KKhol Miroslav (1936) 16Kocek Bedřich (1924) 17Koliš Jiří (1953) 17-18Koutský Karel (1965) 18

MMajor Sládková Hana (1973) 19Malý Antonín (1950) 19

NNavrátil Stanislav (1957) 20Novotný Miloň (1930 –1992) 20

PPastor Suzanne (1952) 21Plechatý Jiří (1931) 21Polášek Josef (1983) 22

RRambousek Robert (1975) 22-23Rasl Tomáš (1975) 23

SSaudek Jan (1935) 24Saudková Sára (1967) 24Singer Filip (1980) 25

Skoupilová Petra (1944) 25Souralová Veronika (1968) 26Sýkora Viktor (1966) 26Sýkorová Daniela (1941) 27

ŠŠaffek Otakar (1932) 27Škácha Oldřich (1941) 28Šroubek Jan (1958) 29Štreit Jindřich (1946) 29

TTejkl Karel (1950) 30Thoma Zdeněk (1938) 30Tondl Jiří (1950) 31Tylínek Erich (1908 – 1991) 31

UUlrich Petr (1965) 32

VVácha Pavel (1940) 33Vano Robert (1948) 32Virt Robert (1966) 33Vítek Roman (1927) 34Všetečka Jiří (1937) 34-35Vykulilová Alena (1953) 35

WWágner Martin (1980) 36

ZZajíc Miroslav (1946) 36

Jmenný rejstřík:

45

Page 25: AUKČNÍ KATALOG K 9. AUKCI FOTOGRAFIÍ ... - nadace leontinka · Nadace Leontinka děkuji Mgr. Barbara Hucková, výkonná ředitelka Nadace Leontinka, listopad 2015 Nadace Leontinka

46

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA A PRAVIDLA AUKCE:

1. Nadace Leontinka, Karlovarská 1104/14, 161 00 Praha 6, IČ: 27378179 provádí veřejnou dobrovolnou dražbu podle ustanovení zákona č. 26/2000 Sb. o veřejných dražbách. Aukce proběhne dne 1. 12. 2015 v 19,00 hod. v hotelu Hilton Old Town Praha.2. Dražební předměty jsou označeny a popsány včetně nejnižšího podání (vyvolávací cena) v aukčním katalogu, který je přílohou a nedílnou součástí této dražební vyhlášky. Položky budou draženy v pořadí uvedeném v katalogu.3. Dražebník (licitátor) vyvolává položky v pořadí uvedeném v katalogu, se stručným popisem a nejnižším podáním. Po vyvolání položky mohou dražitelé činit příhozy viditelným zvednutím dražebního čísla. Dražba trvá, pokud dražitelé činí příhozy. O pořadí příhozů rozhoduje licitátor.

Okamžitá dražební cena — příhoz:do 2 000 Kč 200 Kč2 000 – 10 000 Kč 500 Kčnad 10 000 Kč 1 000 Kč

5. K vydražené ceně není účtována žádná provize.6. Vydražitel je povinen uhradit cenu dosaženou vydražením v hotovosti, platební kartou nebo bankovním převodem po skon-čení aukce, nejpozději však (po dohodě s dražebníkem) do pěti kalendářních dnů ode dne konání dražby. V případě neuhrazení ceny vydražitelem ve stanovené lhůtě zruší dražebník bezodkladně příklep, čímž se položka stane nevydraženou.

7. Vydražené předměty budou vydražiteli vydány na místě konání ihned po zaplacení ceny nebo v Nadaci Leontinka, Karlovarská 1104/14, 161 00 Praha 6 na základě potvrzení o zaplacení ceny, v pěti dnech následujících po dražbě (po–pá, 9–17 hodin).

8. Účastník dražby může dražit i bez své osobní přítomnosti na základě písemné plné moci, kterou zmocní dražebníka k jeho zastoupení v aukci. Tato plná moc musí obsahovat položky katalogu, jejích přesný popis, vyvolávací cenu a nákupní limit, za který je zmocněný oprávněn předměty vydražit. Dražení po telefonu je možné pouze na základě písemné plné moci a ústní dohody s dražebníkem nejpozději 1 den před aukcí.

9. Registrace dražitelů je možná nejdříve 1 hodinu před aukcí na místě jejího konání. Účastník dražby je povinen doložit svou totožnost pomocí občanského průkazu či cestovního pasu, zapsat se do seznamu účastníků dražby a podepsat čestné prohlášení, že není osobou vyloučenou z dražby podle zákona č 26/2000 Sb.

Nadace Leontinka, Karlovarská 1104/14, 163 00 Praha 6, tel: 235 097 637, fax 235 097 622, www.nadaceleontinka.cz

PLNÁ MOC K ZASTUPOVÁNÍ PŘI DRAŽBĚ:

Pověřuji dražebníka, aby mne zastupoval v dražbě konané dne 1. 12. 2015 v hotelu Hilton Old Town Praha, a dražil za mne následu-jící položky až do výše uvedených limitů:

Jméno autora:

Název položky:

Vyvolávací cena: Limit:

Zavazuji se, že uhradím cenu dosaženou vydražením ve lhůtách stanovených v dražební vyhlášce.

jméno a příjmení:

adresa:

telefon: mobil:

e-mail:

datum narození:

číslo OP/pasu, vydal:

Čestně prohlašuji, že nejsem osobou vyloučenou z dražby podle zákona č.26/2000 Sb.

V Praze 2015

podpis:

Page 26: AUKČNÍ KATALOG K 9. AUKCI FOTOGRAFIÍ ... - nadace leontinka · Nadace Leontinka děkuji Mgr. Barbara Hucková, výkonná ředitelka Nadace Leontinka, listopad 2015 Nadace Leontinka

SMLOUVA O PROVEDENÍ DRAŽBY PO TELEFONU:

Tímto prohlašuji, že se chci po telefonu zúčastnit dobrovolné veřejné dražby pořádané Nadací Leontinka na žádost vlastníků dražených předmětů dne 1. 12. 2015 v hotelu Hilton Old Town Praha.

Po telefonu chci dražit následující položky:

Jméno autora:

Název položky:

Vyvolávací cena: Limit:

Nadace Leontinka, Karlovarská 1104/14, 161 00 Praha 6,tel: 235 097 637, IČ: 27378179, www.nadaceleontinka.cz

jméno a příjmení:

adresa:

telefon: mobil:

e-mail:

datum narození:

číslo OP/pasu, vydal:

V Praze 2015

podpis:

Page 27: AUKČNÍ KATALOG K 9. AUKCI FOTOGRAFIÍ ... - nadace leontinka · Nadace Leontinka děkuji Mgr. Barbara Hucková, výkonná ředitelka Nadace Leontinka, listopad 2015 Nadace Leontinka

Aukce je pořádána Nadací LeontinkaRealizace katalogu: Alba Design Press s. r. o.

Pasparty: Čvancara a HouskaTisk a vazba: FPS Repro s.r.o.

Recommended