Home > Documents > khss.chess.czkhss.chess.cz/.../2015/09/Rocenka_KHSS_2014-2015.docx · Web viewSlovo úvodem....

khss.chess.czkhss.chess.cz/.../2015/09/Rocenka_KHSS_2014-2015.docx · Web viewSlovo úvodem....

Date post: 10-Jun-2019
Category:
Author: ledieu
View: 217 times
Download: 1 times
Share this document with a friend
Embed Size (px)
of 56 /56
Slovo úvodem Ohlédnutí za sezónou 2014/2015 Vážení přátelé, držíte v rukou tradiční publikace Královéhradeckého krajského šachového svazu. Naleznete v ní především výsledky z ukončené sezony. Úvodní stránky jsou věnovány adresářům a seznamu trenérů a rozhodčích. Jako v předešlých letech je závěr věnován žebříčkům dle kategorií. Dozvíte se také o hráčích, pro které je rok 2015, rokem životního jubilea. Úspěšnou sezonu nejen u 64 polí přeje Jaroslav Šmíd předseda KHŠS září 2015 - 1 -
Transcript

Slovo vodem

Ohldnut za seznou 2014/2015

Ven ptel,

drte v rukou tradin publikace Krlovhradeckho krajskho achovho svazu. Naleznete v n pedevm vsledky z ukonen sezony. vodn strnky jsou vnovny adresm a seznamu trenr a rozhodch. Jako v pedelch letech je zvr vnovn ebkm dle kategori. Dozvte se tak o hrch, pro kter je rok 2015, rokem ivotnho jubilea.

spnou sezonu nejen u 64 pol peje

Jaroslav md

pedseda KHS

z 2015

st organizan

KdOddllenov aktivnneaktivn

18108TJ Slovan Broumov246

18115Sokol erven Kostelec168

18107TJ Jiskra esk Skalice119

18152K Dobruka1411

18159K Z Doudleby nad Orlic87

18204TJ Sokol Dubenec90

18205TJ Dvr Krlov nad Labem200

18052TJ Jiskra Hoice1912

18206TJ Tatran Hostinn112

18007K Ortex Hradec Krlov, z.s.355

18001TJ Slavia Hradec Krlov343

18004Sokol Hradec Krlov355

18109TJ Hronov2325

18104TJ Jiskra Jarom3211

18153Sokol Javornice34

18051K AD Jin5712

18211achklub Jilemnice1519

18155K DDM Kostelec nad Orlic161

18062Podzvinsk achov kola Lzn Blohrad1226

18058TJ Lzn Blohrad217

18006K Lpa4914

18013PM Lipky HK160

18060TJ Lomnice nad Popelkou1226

18056TJ Sokol Luany41

18103TJ Nchod2339

18057TJ Nov Paka152

18005TJ Jiskra Nov Bydov135

18064achov klub Roalovice64

18154TJ Spartak Rychnov nad Knnou127

18161Region Panda Rychnov nad Knnou3843

18063achov klub Sobotka 2009, o.s.130

18116T.J. Sokol Studnice126

18201TJ Lokomotiva Trutnov332

18010K DDM Tebechovice pod Orebem328

18053TJ SKP Valdice1010

18209TJ Spartak Vrchlab2822

18110TJ Sokol Vrchoviny110

18210TJ Bank acl32

-------------------------------------

745364

Poznmka: stav lensk zkladny k3. 9. 2015 podle databze SR

Adres

TJ Slovan BroumovIvo Peroutka, Branka 153, 550 01 Broumov, [email protected]

Sokol erven KostelecTom Linek, Hornick 643, 542 33 Rtyn v Podkrkono, [email protected]

Jiskra esk SkaliceVladimr Veleck, Nbe 17. listopadu 805, 551 01 Jarom 1, [email protected]

TJ DobrukaIng. Vlastimil Jon, Orlick 978, 518 01 Dobruka, [email protected]

K Z Doudleby nad OrlicIng. Oldich tolba, Dukelsk 174, 517 42 Doudleby, [email protected]

TJ Sokol DubenecLubo Hlava, .48, 544 55 Dubenec, [email protected]

TJ Dvr Krlov nad LabemRNDr. Rostislav Svda, Nrodn 98, 551 01 Jarom, [email protected]

TJ Jiskra Hoice vPodkrkonoVladimr Lutinec, Maltova 2096, 508 01 Hoice, [email protected]

TJ Tatran HostinnTom Ulman, Antonek 725, 543 71 Hostinn, [email protected]

K Ortex Hradec Krlov, z.s.Ji Kuta, prkova 250, 500 09 Hradec Krlov, [email protected]

TJ Slavia Hradec KrlovPetr Marek, tefnikova 303, 500 11 Hradec Krlov 11, [email protected]

Sokol Hradec KrlovLubomr Palij, Jungmannova 1445, 500 02 Hradec Krlov, [email protected]

TJ HronovBoivoj Otto, ikova 152, 549 31 Hronov 1, [email protected]

TJ Jiskra JaromMiroslav Martinovsk, Nbe 803, 551 01 Jarom, [email protected]

Sokol JavorniceOldich Kubec, Na Trvnku 1241, 506 01 Rychnov n.K., [email protected]

K AD JinIng. Zdenk Urban, Jakubcova 552, 506 01 Jin, [email protected], [email protected]

achklub JilemnicePavel Liptk, Jar. Havlka 638, 514 01 Jilemnice, [email protected]

K DDM Kostelec nad OrlicIng. Tom Blaek, Jirskova 405, 517 42 Doudleby nad Orlic, [email protected]

P Lzn Blohrad Ladislav Bro, Zmeck 529, 507 81 Lzn Blohrad, [email protected]

TJ Lzn BlohradKarel Pochop, Prostedn Nov Ves 105, 507 81 Lzn Blohrad, [email protected]

K LpaLubo Jedlika, Masarykova 1365, 50012 Hradec Krlov 12, [email protected]

PM Lipky HKIng. olc Roman, T. E.Benee 1543, 50012 Hradec Krlov 12, [email protected]

TJ Lomnice nad PopelkouIng. Vclav Volman, KBabylonu 1305, 512 51 Lomnice nad Popelkou, [email protected]

TJ Sokol LuanyIng. Ladislav Mach, 507 06 Luany 139, [email protected]

TJ NchodIng. Petr Dusbaba, . 108, 549 37 rky, [email protected]

TJ Nov PakaZdenk Kudrn, tikov 12, 509 01 Nov Paka, [email protected]

TJ Jiskra Nov BydovJosef Baka, Skochovice 105, 50351 Chlumec nad Cidlinou, [email protected]

achov klub RoalovicePetr Buryan, . 23, 28935 Kok, [email protected]

TJ Spartak Rychnov nad KnnouBohumil Kotyza, sdl. Struha 807, 517 54 Vamberk, [email protected]

Region Panda Rychnov nad Kn.Ji Daniel, SNP 1351, 516 01 Rychnov n.Kn., [email protected]

K Sobotka 2009, o.s.JUDr. Jan Najman, Nm.Republiky 53, 53002 Pardubice 2, [email protected]

T.J. Sokol StudniceBetislav Lesk, Legionsk 136, 552 03 esk Skalice, [email protected]

TJ Lokomotiva TrutnovMgr. Marek Killar, Devask 513, 541 03 Trutnov, [email protected]

K DDM Tebechovice pod Or.Jan Slavk, Palackho 1018, 50346 Tebechovice pod Orebem, [email protected]

TJ SKP ValdiceJUDr. Frantiek vda, Ptelstv 166, 507 11 Valdice, [email protected]

TJ Spartak VrchlabMgr. Ondej Trojan, Dlnick 92, 543 03 Vrchlab [email protected]

TJ Sokol VrchovinyJi Borvka, Nad Stadionem 1315, 549 01 Nov Msto n.M., [email protected]

TJ Bank aclRadek Toman, Kopretinov 558, 541 02 Trutnov 4, [email protected]

Vbor KHS

U Koruny 292, P.O.Box 72, Hradec Krlov 2, 500 02, email [email protected], www.chess.cz/kraje/khss

Pedseda

Ing. Jaroslav md, Zmeck 292, 503 21 Stery mb 603 954960, jar[email protected]

STK

Petr Marek, tefnikova 303, 500 11 Hradec Krlov 11 mb 724 065 409, [email protected]

Komise mldee

Mgr. Ji John, 508 01 Hoice, mb. 732 174202, [email protected]

Hospod, mstopedseda

Jan Slavk, Palackho 1018, 503 46 Tebechovice pod Orebem tb 495 593676, mb 608609317,

[email protected]

Webmaster

Ing. Ji Bielavsk, K Zastvce 240, 503 41 Hradec Krlov tb 491 617530 mb. 731253 441, [email protected], Jesse Gersenson-technick zajitn, [email protected]

Sekret

Ing. Miroslav Pavlek, Laichterova 985, 518 01 Dobruka, mb 602 259 322, [email protected]

Rozhod

stednBielavsk J., Doudra L., Gonsior E., Nun Josef, Svrek R.

FIDEProkopov J.

1Borvka M., Daniel J., John J., Mon M., md J.

2Back T., Cerha M., Chask J., p J., Dousek O., Hepnar D., Jon V., Kobrle K., Mach L.,

Marek P., Matonoha C., Pokorn D., Slavk J., Veleck Vlad., Vochozka J., Volf Michal

3 Baka Jan., Baka Josef, Bydelsk T., Dostlek P., Dusbaba P., Hovad V., Humlek V., Chmela V., Jnsk P., Jedlika L., Jindrsek M., Jptner J., Kalensk J., Kohout J., Konek P., Kotyza B., Kouba V., Krack M., Kratochvl J., Kratochvlov K., Kuta J., Machek L., Marekov M., Martinovsk M., Michl Z., Mrz P., Nlevka P., Novk L., Palla R., Pavlek M., Peroutka I., Picek K., Portych V., Prak P., Ruda O., Skybov K., Slavk L., Stank P., afak Radim., ediv M., olc R., tolc M., vda F., Tobikov P., Toman R., Trojan O., Volman V. ml., Volman V. st., Walter J., Zstava L.

Treni

I. tdaGonsior E.

II. tdaBielavsk J., Bydelsk T., Daniel J., Fiala J., Jedlika L., Juek J., Schwarz M., Svtnsk V., md J., Vakov M., Voloshin L.

III. tdaBro L., Hubek O., John J., Kubeka D., Pavlek M., Prak P., Prokopov J., Ruda O., Slavk J., Urban Z.

IV. tdaBaka Jan, echura P., eovsk M., Dousek O., Harbichov M., Kabelka O., Kabelkov K., Killar M., Kratochvl J., Mal J., Mare ., Matonoha C., Michel L., Nlevka P., Palij L., Peroutka I., Ptek T., Ptkov S., Richterov N., Skybov K., Stank P., afak J., tolc M., Tzlar P., Vvra V., Zkouck O.

st sportovn-technick

Mistrovsk soute drustevesko-slovensk Extraliga en 2015

1.B Frdek-Mstek75111516

2.Unichess - Draice75021315

3.Lokomotiva Brno75021215

4.achklub AD Jin74121113

5.KS any 1925 A73221211

6.Liptovsk 73221111

7.K Svtl nad Szavou730499

Sloen K AD Jin: Richterov, Zkouck, Vakov, Harbichov

Extraliga dorostu - zpadvedouc J. Siebenburger

1.TJ Spartak Vlaim77003221

2.PROMAT OAZA Praha76012918

3.achklub Sokol Klatovy74032312

4.CHESS Most7304149

5.Desko Liberec7214187

6.TJ Bohemians Praha7124195

7.K Ortex-RETA Hradec Krlov7124155

8.Sokol Buthrad7034163

Extraliga dorostu finle Bvedouc J. Siebenburger

1.TJ tefanydes Polika74122713

2.Desko Liberec73402413

3.K Lokomotiva Brno74122413

4.K Star Msto73222111

5.Sokol Buthrad7232219

6.TJ Bohemians Praha7142207

7.K Ortex-RETA Hradec Krlov7133186

8.K Lokomotiva Brno B7025122

1. liga - vchodvedouc J. Kopta

1.K Duras BVK A119115928

2.Beskydsk achov kola z.s. B118035324

3.SK Slavia Orlov A118034924

4.KVS EKODIVIZE Opava A117044521

5.Slavia Krom A116144619

6.K Zln A116144419

7. Star Msto A115154716

8.Agentura 64 Grygov A115064415

9.K Lokomotiv a Brno, o.s. A114164113

10.TJ O Chrudim11218367

11.Region Panda Rychnov nad Kn.11209346

12.K Duras BVK B111010253

1. liga - zpadvedouc M. majzr

1.JOLY Lys nad Labem B118215626

2.K AD Jin118215026

3.Unichess A118125825

4.TJ Spartak Vlaim115334518

5.K Sokol Vyehrad115154316

6.1. Novoborsk K B113534214

7.TJ Slavia Hradec Krlov114254114

8.TJ Pankrc113354112

9.QCC esk Budjovice113263911

10.Karlovarsk achklub Tietz113263711

11.TJ Bohemians Praha112454310

12.Unichess B110110301

1. liga mldee - skupina Severvedouc I. Kopal

1.2222 K Polabiny B119204729

2.KM TJ Lankroun118304127

3.K Lpa118124725

4.K AD Jin117224123

5.TJ tefanydes Polika B116143619

6.DDM Symfonie Podbrady115063515

7.Panda Rychnov nad Knnou114163213

8.K Ortex-RETA Hradec Krlov B114163113

9.K st n.O.114072412

10.TJ Bohemians Praha B113263111

11.TJ K Libina11119184

12.2222 K Polabiny C110011 100

2. liga - skupina B vedouc J. Malec

1.Neratovice1110015730

2.K AD Jin C119116028

3.K Zikuda Turnov B117225123

4.K Teplice116235020

5.Sokol Bakov nad Jizerou115244717

6.SK Dn114344115

7.CHESS Most A114254014

8.K Slavoj Litomice113444513

9.Sokol Mlad Boleslav113354312

10.K Spartak st nad Labem11227358

11.TJ Lokomotiva Liberec11128305

12.CHESS Most B110110261

2. liga - skupina D vedouc K. majzrov

1.TJ Slavia Hradec Krlov B1111005833

2.TJ tefanydes Polika A119025227

3.TJ Sokol Lzn Velk Losiny A118125225

4.K ZVU Engineering Lpa A116235220

5.K Vysok Mto116144819

6.AKIS Pardubice113354412

7.2222 K Polabiny B113354312

8.K 1921 Zbeh113353912

9.K st nad Orlic113353712

10.K AD Jin B11308409

11.TJ r nad Szavou A11209366

12.TJ tefanydes Polika B111010233

Krajsk pebor Krlovhradeckho krajevedouc O.Dousek

1.K AD Jin D1110106131

2.TJ Jiskra Hoice115424919

3.TJ Sokol Hradec Krlov116144819

4.Slovan Broumov116054018

5.K Lpa B115244617

6.Snka TJ Nchod 115064415

7.TJ Jiskra Jarom B115063915

8.TJ Spartak Plchot Sklpek Vrchlab114254014

9.DDM Tebechovice pod Orebem113264111

10.TJ Dvr Krlov nad Labem113263911

11.TJ Jiskra Jarom A 113263811

12.TJ Hronov11308399

krajsk pebor kovskch drustevvedouc J. Kratochvl

1.K AD Jin B54011812

2.K Lpa B53112010

3.TJ Hronov5221188

4.DDM Tebechovice pod Orebem5113124

5.Sokol Hradec Krlov5113114

6.K Ortex-Reta Hradec Krlov C5113104

Krajsk sout vchodvedouc M.Cerha

1.Panda Rychnov nad Knnou B1110105731

2.NIKI TJ Nchod B118035124

3.K Lpa C117225623

4.Jiskra esk Skalice115334418

5.DDM Kostelec nad Orlic115244417

6.TJ Sokol Hradec Krlov B115244317

7.K Dobruka115154316

8.DDM Tebechovice pod Orebem114164213

9.TJ Spartak Rychnov nad Knnou113264111

10.P TJ Nchod C11308329

11.Sokol Jukov erven Kostelec11227368

12.TJ Jiskra Jarom C111010343

Krajsk sout zpadvedouc V.Portych

1.TJ CIS Lzn Blohrad1111006533

2.K Ortex-Reta Hradec Krlov 1181255 25

3.TJ Slavia Hradec Krlov115335218

4.TJ Spartak Sklpek Vrchlab B116054818

5.TJ Dvr Krlov nad Labem B116054618

6.K AD Jin E116054318

7.Jiskra RMSK Nov Bydov115244517

8.TJ Lomnice nad Popelkou1142543 14

9.TJ Jiskra Hoice B1142542 14

10.TJ Lokomotiva Trutnov114163913

11.TJ SKP Valdice111010253

12.TJ Nov Paka110110221

krajsk sout 4l. kovskch drustevvedouc J. John

1.K Lpa C65011615

2.K Ortex-Reta Hradec Krlov D63121510

3.DDM Tebechovice pod Orebem B6231139

4.Slovan Broumov6222118

5.TJ Jiskra Jarom6213117

6.PM Lipky HK621397

7.Studnice602462

Regionln Pebor - vchodvedouc V. Jon

1.TJ Sokol Vrchoviny75202117

2.TJ Spartak Rychnov nad Knnou B75112316

3.Panda Rychnov nad Knnou C73402313

4.TJ Hronov B73221811

5.TJ Sokol Studnice7214137

6.O K a.s. Kunvald D7133156

7.Slovan Broumov B7115124

8.TJ Sokol Jurnek erven Kostelec B7025132

Regionln pebor - Severvedouc D. Hepnar

1.TJ Lomnice nad Popelkou B75202817

2.Lokomotiva Trutnov C75202217

3.Lokomotiva Trutnov B73312012

4.TJ Tatran Hostinn73131710

5.TJ Spartak Sklpek Vrchlab C73131710

6.TJ Nov Paka B7214167

7.achklub Jilemnice7205146

8.Sokol Dubenec700740

Regionln pebor - jihvedouc P. Marek

1.K Lpa E76012418

2.K Lpa D76012218

3.K Ortex-Reta Hradec Krlov B74121913

4.K Z Doudleby nad Orlic74031912

5.Sokol Hradec Krlov D7304169

6.Sokol Hradec Krlov C7214157

7.K Ortex-Reta Hradec Krlov C7205126

8.K DDM Kostelec nad Orlic B7007110

Regionln pebor zpadvedouc L. Mach

1.K AD Jin F76012518

2.TJ Sokol Luany75022215

3.TJ Lzn Blohrad B - Chote75022115

4.K Sobotka 2009, o.s. A75022015

5.K AD Jin G7124145

6.Jiskra RMSK Nov Bydov B7124125

7.K Roalovice7115134

8.K Sobotka 2009, o.s. B7115124

Mistrovsk soute jednotlivcMistrovstv esk Republiky senior S50

Rychnov nad Knnou, 15. - 23. 8.2015

1.Urban ZdenkK AD Jin7.Humlek VojtchPanda Rychnov n. K.

2.Eli MiroslavTJ Bank Sokolov13.Cvejn JaroslavSpartak Rychnov n. K.

3.Kozk MiloUnichess22.Ruffer VclavSpartak Rychnov n. K.

Mistrovstv esk Republiky senior S60

Rychnov nad Knnou, 15. - 23. 8.2015

1.Sejkora VlastimilSK Dn7.Novotn JosefPanda Rychnov n. K.

2.Vorobyov Yrij12.Sedlek JanDDM Tebechovice p.O.

3.Ulmann JanK Hustopee30.Mare IljaK Lpa

37.Tsapanidis VasilisK Lpa

39.Portych VclavK Lpa

40.Spltek LuboK Lpa

50.Palla Rostislav Spartak Rychnov n. K.

54.Burdilk Milan TJ Nchod

65.Divek Ji Spartak Rychnov n. K.

67.Vacek Jaroslav Sokol erven Kostelec

Mistrovstv esk Republiky senior S70

Rychnov nad Knnou, 15. - 23. 8.2015

1.Pecka FrantiekK Slovan Jirkov12.Vlask LadislavSlavia Hradec Krlov

2.Pojedziniec Wladyslaw19.Rejnu JosefSokol Hradec Krlov

3.Mesiarik RudolfTJ Slovan Havov28.Matoulek JaroslavK DDM Kostelec n. O.

Mistrovstv esk Republiky senior S80

Rychnov nad Knnou, 15. - 23. 8.2015

1.Macura EmilFatra Slavia Napajedla5.Zikmund JaroslavK DDM Kostelec n. O.

2.Most ZdenkK Caissa Nov Role7.Kolek VlastislavTJ Lokomotiva Trutnov

3.Skokan ZdenkK Valdtejn Cheb

Mistrovstv esk Republiky v rapid achu

Pardubice, 22. - 23. 7.2015, 153 astnk

1.Movsesian SergeiARM79.Konek OndejSlavia Hradec Krlov

2.Stupak KirillBLR99.Jedlika LuboK Lpa

3.Bryzgalin KirillRUS103.Schula MichalK AD Jin

119.Nosek JanOrtex-Reta Hradec Krlov

142.Johnov ElikaTJ Jiskra Hoice

150.kaloud DuanOrtex-Reta Hradec Krlov

Mistrovstv esk Republiky en v rapid achu

Znojmo, 1. - 2. 5. 2015, 24 astnic

1.Sikorov OlgaT Tinec5.Richterov NataaK AD Jin

2.Semenova ElenaRUS9.Rikov RadkaTJ Jiskra Jarom

3.Marekov MartinaPanda Rychnov n. K.

Mistrovstv esk Republiky juniorek - D18 + D20

Frdek-Mstek, 16. - 22. 11. 2014

1.Fuskov MartinaB Frdek-Mstek9.Rojkov LenkaK Lpa

2.Richterov NataaK AD Jin26.Vlkov KateinaTJ Slavia Hradec Krlov

3.Jnsk JitkaK Sokol Klatovy

Mistrovstv esk Republiky junior - polofinale - H18 + H20

Frdek-Mstek, 16. - 22. 11. 2014

1.Rydl JiTJ Spartak Vlaim12.ediv MartinJiskra RMSK Nov Bydov

2.Kraus TomK Mahrla Praha21.Ptek Tom TJ Slavia Hradec Krlov

3.Vykouk JanCHESS Most22.Szcs MatyK Lpa

41.olc FilipOrtex-Reta Hradec Krlov

46.Bulokin MartinPanda Rychnov n. K.

51.Nosek JanOrtex-Reta Hradec Krlov

Mistrovstv esk Republiky mldee - H16

Kouty nad Desnou, 6. - 14. 3. 2015,

1.Koek DanielK AD Jin12.Szcs MatyK Lpa

2.Havelka JosefTJ Lankroun

3.Hollan PetrK OAZA Praha

Mistrovstv esk Republiky mldee D14

Kouty nad Desnou, 6. - 14. 3. 2015,

1.Greov ZuzanaB Frdek-Mstek15.Kratochvlov Kristna Ortex-Reta Hradec Krl.

2.Kopcov LudmilaTJ Ostrava

3.Vtov AnnaSokol Hradec Krlov

Mistrovstv esk Republiky mldee - H14

Kouty nad Desnou, 6. - 14. 3. 2015,

1.Hurdzan TomK Sokol Klatovy12.olc FilipTJ Slavia Hradec Krlov

2.Miesbauer JanACHklub Psek

3.Mldek RichardTJ Spartak Vlaim

Mistrovstv esk Republiky mldee - H12

Kouty nad Desnou, 6. - 14. 3. 2015,

1.Voek JakubTJ Spartak Vlaim21.Fojt PetrK AD Jin

2.vanda OndejTJ tefanydes Polika

3.Nmec DavidK Kuim

Mistrovstv esk Republiky mldee d8

Klatovy, 9. - 10. 5. 2015,

1.Vavnkov MarieK Lokomotiva Brno4.Hetfleischov ElenPanda Rychnov n. K.

2.Drastichov ElikaSK Slavia Orlov

3.Rolinkov AdlaK Horn Stropnice

Mistrovstv esk Republiky mldee H8

Klatovy, 9. - 10. 5. 2015,

1.Korinskij MarekSK OAZA Praha39.Schmutzer JakubOrtex-Reta Hradec Krlov

2.Dolensk FilipK Libtt45.Kumpot PavelPanda Rychnov n. K.

3.Tajovsk imonK Kuim83.Polek LudkPanda Rychnov n. K.

Mistrovstv esk Republiky vrapid achu juniorek D20

Svtl nad Szavou, 6. - 7. 9.2014

1.Zpvkov JanaAgentura 64 Grygov4.Rojkov LenkaK Lpa

2.Kakov NatlieB Frdek-Mstek

3.Richterov NataaK AD Jin

Mistrovstv esk Republiky vrapid achu junior H20

Svtl nad Szavou, 6. - 7. 9.2014

1.Kraus TomK Mahrla Praha11.Flaar JaroslavTJ Jiskra Hoice

2.Balek TadeK JOLY Lys n.L.

3.Blahynka MartinK Duras BVK

Mistrovstv esk Republiky vrapid achu juniorek D18

Svtl nad Szavou, 6. - 7. 9.2014

1.Kakov NatlieB Frdek-Mstek

2.Richterov NataaK AD Jin

3.Rojkov LenkaK Lpa

Mistrovstv esk Republiky v rapid achu mldee - D14

Ostrava, 13. - 14. 9.2014, 22 astnic

1.Ko TerezaK Lokomotiva Brno12.Vtov AnnaSokol Hradec Krlov

2.Kopcov LudmilaTJ Ostrava17.Kratochvlov Kristna Ortex Hradec Krlov

3.Brunov BlankaK Karlovy Vary

Mistrovstv esk Republiky v rapid achu mldee - H14

Ostrava, 13. - 14. 9.2014, 42 astnk

1.Vykouk JanCHESS Most7.olc FilipTJ Slavia Hradec Krlov

2.Raston JosefK Dobrovice15.Wagner VojtchOrtex-Reta Hradec Krlov

3.Dank DanielK Duras BVK

Mistrovstv esk Republiky v rapid achu mldee d12

Ostrava, 13. - 14. 9.2014, 24 astnic

1.Gesov ZuzanaB Frdek-Mstek17.Rakov PetraOrtex-Reta Hradec Krlov

2.Pibylov SofieK PORG Praha

3.Nmcov KarinK OAZA Praha

Mistrovstv esk Republiky v rapid achu mldee - H12

Ostrava, 13. - 14. 9.2014, 42 astnk

1.Voek JakubTJ Spartak Vlaim8.Bulokin MartinPanda Rychnov n. K.

2.Nehyba MartinSokol Skalika

3.Dolansk LukACHklub Tbor

Mistrovstv esk Republiky v rapid achu mldee - H10

Ostrava, 13. - 14. 9.2014, 46 astnk

1.Stalmach RichardB Frdek-Mstek21.Roko FilipOrtex-Reta Hradec Krlov

2.Mia MarekB Frdek-Mstek

3.Vantuch LucianB Frdek-Mstek

Mistrovstv esk Republiky v BLESKOVM achu mu

Brno, 13. 12. 2014

1.Navara David1. Novoborsk K18.Hinks-Edwards ThomasK AD Jin

2.Lznika Viktor1. Novoborsk K

3.Babula Vlastimil1. Novoborsk K

Mistrovstv esk Republiky v BLESKOVM achu en

Brno, 13. 12. 2014

1.Olarov TerezaK Slavia Orlov7.Marekov MartinaPanda Rychnov n. K.

2.Sikorov OlgaT Tinec8.Richterov NataaK AD Jin

3.Pchov NelaTJ Spartak Vlaim14.Rojkov LenkaK Lpa

Mistrovstv esk Republiky v BLESKOVM achu - mlde

Brno, 13. 12. 2014

1.Toman OndejTJ Kltrec n. Oh13. Koek DanielK AD Jin.

2.Szotkowski JakubK Karvin, o.s.25.Ptek TomOrtex-Reta Hradec Krl.

3.Kratochvl VtTJ Nm n.Osl.

Mistrovstv ech mldee H16

Harrachov, 25. 10. - 1. 11. 2014, 58 astnk

1.Nov Michaela2222 K Polabiny5.Koek DanielK AD Jin

2.Havelka JosefTJ Lankroun19.Wagner VojtchOrtex-Reta Hradec Krlov

3.Szcs MatyK Lpa22.Sucharda DavidOrtex-Reta Hradec Krlov

24.Kabelka OndejK AD Jin

32.Sajdl JanK AD Jin

48.Malk PetrK Lpa

Mistrovstv ech mldee D14

Harrachov, 25. 10. - 1. 11. 2014, 13 astnic

1.Vtov AnnaSokol Hradec Krlov6.Kratochvlov Kristna Ortex-Reta Hradec Krl.

2.Koucha Maryam Amina K Sokol Klatovy

3.Tmov AnnaK Sokol Klatovy

Mistrovstv ech mldee H14

Harrachov, 25. 10. - 1. 11. 2014, 66 astnk

1.ha VojtchO Hlinsko4.olc Filip Ortex-Reta Hradec Krlov

2.Plpn Matj2222 K Polabiny30Bulokin MartinPanda Rychnov n. K.

3.Mldek RichardTJ Spartak Vlaim39.Gloser DavidK Lpa

Mistrovstv ech mldee D12

Harrachov, 25. 10. - 1. 11. 2014, 14 astnic

1.Koubov Anna MarieK ERA Pot. Spo.14.Kratnov KristnaK Lpa

2.astn MartinaQCC esk Budjovice

3.Otrubov KristnyK any 1925

Mistrovstv ech mldee H12

Harrachov, 25. 10. - 1. 11. 2014, 72 astnk

1.Nagy LadislavQCC esk Budjovice4.Fojt PetrK AD Jin

2.Relji MichaelK Sokol Vyehrad14.Roko FilipOrtex-Reta Hradec Krlov

3.Koubov Anna MarieK ERA Pot. Spo.19.Sucharda TomOrtex-Reta Hradec Krlov

37.Janouch Jchym tpn K AD Jin

43.Prak ViktorK Lpa

48.Rann LukOrtex-Reta Hradec Krlov

54.Gonda PavelK Lpa

70.Reschel JanDDM Tebechovice p.O.

Mistrovstv ech mldee H10

Harrachov, 14. 11. - 16. 11. 2014, 70 astnk

1.Hk Davidachklub Tbor15.Roko FilipOrtex-Reta Hradec Krlov

2.Pibyl ViktorK PORG Praha34.Reschel JanDDM Tebechovice p.O.

3.Skpala OndejTJ AERO Odolena Voda61.Petrela LukSokol Hradec Krlov

Mistrovstv ech mldee H8

Harrachov, 14. 11. - 16. 11. 2014, 30 astnk

1.David AdamK Libtt4. Winter OndejK Lpa

2.Korinskij MarekSK OAZA Praha16.Reschel MatouDDM Tebechovice p.O.

3.najdr DominikK Sokol Klatovy

Oteven krajsk pebor jednotlivc 2015

Jansk Lzn, 5. - 10. 5.2015, 54 astnk, rozhod M. Borvka

1.Vojta TomTJ Spartak Vlaim16.Framberk JanCaissa holiky

2.Kowalczyk PawelPOL17.majzr MartinPanda Rychnov n.K.

3.Koek DanielK AD Jin18.afak JakubTJ Slavia Hradec Krlov

4.p AdamK Kladno19.Kabelka OndejK AD Jin

5.Moravec VtTJ Sparta Kutn Hora20.Vystril MartinK any 1925

6.Karlk VladimrSlavia Krom21.Tovrek AntonnJezdci Jundrov

7.Jedlika LuboK Lpa22.Pchov NelaTJ Spartak Vlaim

8.Tzlar PetrK AD Jin23.Rojkov LenkaK Lpa

9.Soural JanTJ Praha-Pankrc24.Rikov RadkaTJ Jiskra Jarom

10.Haman JakubK Kladno25.Chalupeck VladimrTJ Spartak Vrchlab

11.Mldek RichardTJ Spartak Vlaim26.Kotyza BohumilTJ Spartak Rychnov n.K.

12.Valenta VtTJ Sokol Velk Losiny27.Tich MiroslavK Roda Prostjov

13.Juek StanislavZbrojovka Vsetn28.Matjovsk OndejTJ Spartak Vlaim

14.Malinovsk PetrLokomotiva Krnov29.ediv MartinJ. RMSK Nov Bydov

15.Kadebek JiK AD Jin30.Neubauer VilmTJ Lokomotiva Trutnov

Vrmci turnaje bylo vyhleno poad Krajskho peboru en

1. Rojkov LenkaK Lpa

2.Rikov RadkaTJ Jiskra Jarom

3.Tobikov PetraK Lpa

Vrmci turnaje bylo vyhleno poad Krajskho peboru senior

1.Chalupeck VladimrTJ Spartak Vrchlab

2.Kotyza BohumilTJ Spartak Rychnov n.K.

3. Neubauer VilmTJ Lokomotiva Trutnov

OPEN

Jansk Lzn, 5. - 10. 5.2015, 54 astnk, rozhod M. Borvka

1.Vochozka JindichTJ Slavia Hradec Krl.16.Kov LadislavTJ Spartak Vrchlab

2.Otruba MarekK any 192517.Hejzlar ZdenkTJ Nchod

3.Mare IljaK Lpa18.Jnsk PavelJiskra esk Skalice

4.Rozton JosefK Dobrovice19.Vojta JakubTJ Spartak Vlaim

5.Vak MartinTJ Jawa Brodce20.Jirousek TadeK any 1925

6.Zstava LadislavTJ Nchod21.Zvolensk DavidTJ Jawa Brodce

7.Laek FrantiekTJ Slavia Liberec22.Trojt JanTJ Hronov

8.Vykouk OndejTJ Spartak Vlaim23.Snek JaromrTJ Spartak Vlaim

9.Vvra StanislavTJ Spartak Vlaim24.Haderka KarelTatra Litovel

10.Hronk PetrTJ Jawa Brodce25.Labk JaroslavK DDM Kostelec n.O.

11.Vlkov AnekaTJ Spartak Vlaim26.imk RomanTJ Spartak Vlaim

12.Dusbaba PetrTJ Nchod27.Lalouek MiroslavTJ Spartak Vlaim

13.Jindiek MartinTJ Tatran Hostinn28.Burdilk MilanTJ Nchod

14.imon PetrTJ Lokomotiva Liberec29.Hataov MichaelaSokol Buthrad

15.Vgner PatrikTJ Nchod30.Jukl KarelTJ Jawa Brodce

Krajsk pebor junior - H20

Trutnov, 2. 5. 2015, rozhod J. John

1.Bulokin MartinPanda Rychnov n.K.

2.Vt JakubOrtex-Reta Hradec Krlov

3.Mare tpnTJ Lokomotiva Trutnov

Krajsk pebor junior H18

Trutnov, 2. 5. 2015, rozhod J. John

1.Kabelka OndejK AD Jin

2.Sucharda DavidOrtex-Reta Hradec Krlov

3.Pipek PetrK Sobotka 2009

Krajsk pebor mldee - H16

Robousy, 11. 12. 4. 2015, rozhod Z. Urban

1.ern DavidTJ Hronov

2.Sajdl JanK AD Jin

3.Malk PetrK Lpa

4. Bedn JanDDM Tebechovice p.O.

5.Trojtl JanTJ Hronov

6.Star JakubTJ Hronov

krajsk pebor mldee - H14

Robousy, 11. 12. 4. 2015, rozhod Z. Urban

1.Bulokin MartinPanda Rychnov n.K.

2.Gloser DavidK Lpa

3.Konek VojtchK Lpa

4.Zdechovsk TobiDDM Tebechovice p.O.

5.Sucharda TomOrtex-Reta Hradec Krlov

6.Lajbl JanK AD Jin

7.Faltnek DavidSokol Hradec Krlov

8.Kak MartinK AD Jin

9.Janouch Jchym tpnK AD Jin

10.Jlek MarcelK AD Jin

krajsk pebor mldee - D12

Hradec Krlov, 28. 3.2015, rozhod J. Kuta

1.Kratochvlov KateinaOrtex-Reta Hradec Krlov

2.Phodov PetraPM Lipky HK

krajsk pebor mldee - H12

Hradec Krlov, 28. 3.2015, rozhod J. Kuta

1.Dranar LukTJ Sokol Vrchoviny

2.Prak ViktorK Lpa

3.Reschel JanDDM Tebechovice p.O.

4.Janouch Jchym tpnK AD Jin

5.Ulrich VclavOrtex-Reta Hradec Krlov

6.Cibulka JosefTJ Hronov

7.Zdechovsk TobiDDM Tebechovice p.O.

8.Winter Ondej K Lpa

9.Doleal DanielDDM Tebechovice p.O.

10.Vestfl JanOrtex-Reta Hradec Krlov

krajsk pebor mldee - D10

Hradec Krlov, 28. 3.2015, rozhod K. Kratochvlov

1.Pichov LucieTJ Hronov

2.Marxov rkaTJ Jiskra Jarom

3.Linkov DenisaK Lpa

4.Ulrichov Kateina AnnaPM Lipky HK

krajsk pebor mldee - H10

Hradec Krlov, 28. 3.2015, rozhod K. Kratochvlov

1.Stejskal MichalTJ Jiskra Hoice

2.Gloser TomK Lpa

3. Schmutzer JakubOrtex-Reta Hradec Krlov

4.Komora MatjPM Lipky HK

5.Pichov LucieTJ Hronov

6.Dyntar LukPM Lipky HK

7.Marxov rkaTJ Jiskra Jarom

8.prinar MichalPM Lipky HK

9.Reschel MatouDDM Tebechovice p.O.

10.Lesk DavidTJ Jiskra Jarom

Krajsk pebor mldee vrapid achu 2015 D14

Hradec Krlov, 7. 2. 2015, rozhod J. Vochozka

1.Vtov AnnaSokol Hradec Krlov

2.Kratochvlov KristnaOrtex-Reta Hradec Krlov

3.Umlaufov LucieTJ Hronov

Krajsk pebor mldee vrapid achu 2015 H14

Hradec Krlov, 7. 2. 2015, rozhod J. Vochozka

1.olc FilipOrtex-Reta Hradec Krlov11.Kratochvlov KristnaOrtex-Reta Hradec Krlov2.Bulokin MartinPanda Rychnov n.K.12.Marek FrantiekOrtex-Reta Hradec Krlov

3.Vtov AnnaSokol Hradec Krlov13.Umlaufov LucieTJ Hronov

4.Blaek MichalOrtex-Reta Hradec Krlov14.ermk StanislavPanda Rychnov n.K.

5.Lajbl JanK AD Jin

6.Faltnek DavidSokol Hradec Krlov

7.Kak MartinK AD Jin

8.Gloser DavidK Lpa

9.Krtika JakubK Lpa

10.Rdl JanK AD Jin

Krajsk pebor mldee vrapid achu 2015 D12

Hradec Krlov, 7. 2. 2015, rozhod J. Vochozka

1.Karasov MichaelaOrtex-Reta Hradec Krlov

Krajsk pebor mldee vrapid achu 2015 H12

Hradec Krlov, 7. 2. 2015, rozhod J. Vochozka

1.Fojt PetrK AD Jin11.Pospil DavidSokol Hradec Krlov

2.Prak ViktorK Lpa12.Ulrich VclavOrtex-Reta Hradec Krlov

3.Zdechovsk TobiDDM Tebechovice p.O.13.Karasov MichaelaOrtex-Reta Hradec Krl.

4.Janouch Jchym tpn K AD Jin

5.Rann LukOrtex-Reta Hradec Krlov

6.Cibulka JosefTJ Hronov

7.Jlek MarcelK AD Jin

8.Holda AdamTJ Jiskra Jarom

9.Jindra TomOrtex-Reta Hradec Krlov

10.Dubeck TadeSokol Hradec Krlov

Krajsk pebor mldee vrapid achu 2015 D10

Hradec Krlov, 7. 2. 2015, rozhod J. Vochozka

1. Marxov rkaTJ Jiskra Jarom

2. Ulrichov Kateina AnnaPM Lipky HK

3. Kratochvlov KateinaOrtex-Reta Hradec Krlov

Krajsk pebor mldee vrapid achu 2015 H10

Hradec Krlov, 7. 2. 2015, rozhod J. Vochozka

1.Roko FilipOrtex-Reta Hradec Krlov11.ulcov Tereza2222 K Polabiny

2.Dranar LukTJ Sokol Vrchoviny12.Gloser TomK Lpa

3.Karsek VojtchDDM Tebechovice p.O.13.Stejskal MichalTJ Jiskra Hoice

4.Doleal DanielDDM Tebechovice p.O.14.Golka DaliborOrtex-Reta Hradec Krlov

5.Jedlika AdamSokol Hradec Krlov15. Kumpot PavelPanda Rychnov n.K.

6.Ret Adam Josef2222 K Polabiny

7.Vestfl JanOrtex-Reta Hradec Krlov

8.Nosl MarekPanda Rychnov n.K.

9.Petrela LukSokol Hradec Krlov

10.Reschel JanDDM Tebechovice p.O.

Krajsk pebor jednotlivc vbleskov he

Hostinn, 12.4.2015, 64 astnk

1.Marlek ZdenkK Zikuda Turnov16.Jare JiTJ Slavia Liberec

2.Neuman PetrK Rapid Pardubice17.Ptek TomTJ Slavia Hradec Krlov

3.Flaar JaroslavTJ Jiskra Hoice18.Duda AntonnTJ Biuterie Jablonec

4.afak JakubTJ Slavia Hradec Krl.19.Konek PavelTJ Lzn Blohrad

5.ediv MartinJis. RMSK Nov Bydov20.Krsa MarekDDM Tebechovice p.O.

6.Koek DanielK AD Jin21.Halamka RadekK Vinohrady Brno

7.Tzlar PetrK AD Jin22.Buchar PetrK AD Jin

8.Skora OndejK Zikuda Turnov 23.Nmec OtakarK Lpa

9.Polk BenediktSpartak Kutn Hora24.Slavk JanDDM Tebechovice p.O.

10.Joukl ZdenkTJ Spartak Rokytnice25.Kov LadislavTJ Spartak Vrchlab

11.Rusnk JanTJ Jiskra Hoice26.Nlevka PetrTJ Lzn Blohrad

12.Stoklasa JanTJ Spartak Vlaim27.Prak OndejTJ Jiskra Tanvald

13.Melich JindichTJ Praha-Pankrc28.Brezmen PavelSokol Koln

14.tefan JaroslavTJ Jiskra Hoice29.Fuchs FrantiekTJ Dvr Krlov n. Labem

15.Cerha MichalTJ Nchod30.Bulokin MartinPanda Rychnovn.K.

Okresn pebor jednotlivc Hradec Krlov 2015 - skupina A

Hradec Krlov, 1. - 4.2015, rozhod V. Portych

1.Hepnar DavidTJ Nchod

2.Zruba JaroslavSokol Hradec Krlov

3.Krsa MarekK DDM Tebechovice pod Orebem

4.Rakhimov JestajTJ Slavia Hradec Krlov

5.Vochozka JindichTJ Slavia Hradec Krlov

6.Kuta Ji K Ortex-Reta Hradec Krlov

7.Skybov KateinaK Ortex-Reta Hradec Krlov

8.Blaek MichalK Ortex-Reta Hradec Krlov

9.Langr JiK Ortex-Reta Hradec Krlov

Okresn pebor jednotlivc Hradec Krlov 2015 - skupina B

Hradec Krlov, 1. - 4.2015, rozhod V. Portych

1.Novotn OttoSokol Hradec Krlov

2.Kodo ZdenkSokol Hradec Krlov

3.Roko FilipK Ortex-Reta Hradec Krlov

4.Rejnu JosefSokol Hradec Krlov

5.Nosek JiSokol Hradec Krlov

6.Zelen FrantiekSokol Hradec Krlov

Okresn pebor jednotlivc Trutnovsko 2015

Vrchlab, 7. 3. 2015, rozhod O. Torjan

1.Chalupeck VladimrTJ Spartak Vrchlab

2.Trojan OndejTJ Spartak Vrchlab

3.Blaek MartinTJ Spartak Vrchlab

4.afak RadimTJ Spartak Vrchlab

5.Hampl MartinTJ Lokomotiva Trutnov

6.Gren JanTJ Lokomotiva Trutnov

Ostatn soute

Mistrovstv evropsk unie u14

Svtl nad Szavou, 19. - 27. 8.2015

1.Radeva ViktoriaBLR18.Vtov AnnaCZE

2.Ariza TomasFRA

3.Lazaravicius Aras J.LTU

Mistrovstv esk republiky tylennch drustev

Pardubice, 16. - 19. 7.2015, 108 drustev

1.K Zikuda Turnov A.

2.Unichess A.

3.Rapid Prardubice A

8.K AD Jin A(Voloin, Kraus, Koek, Richterov)

30.K Lpa C(Ruda, Jedlika, Vesel, Prak, Kuera, Charvt)

35.TJ Hronov B(Veleck, Pinkava, Michel, Vagner, Cap)

36.K Lpa A

43.Slavia Hradec Krlov A

55.TJ Jiskra Hoice A

61.Slavia Hradec Krlov C

76.K Lpa B

80.TJ Jiskra Hoice B

97.K AD Jin B

106.TJ Hronov A

Mistrovstv esk republiky ve fischerovch achch

Pardubice, 21. 7.2015

1.Movsesian SergeiARM

2.Chernyshov KonstantinRUS

3.Martin PetrK Rapid Pardubice, o.s.

21.Konek OndejTJ Slavia Hradec Krlov

32.Slavk Jan K DDM Tebechovice pod Orebem

Mistrovstv esk republiky v bughouse

Pardubice, 17. 18. 7. 2015

1. kaloud Duan + Jezbera Ji (K Ortex-Reta Hradec Krlov + TJ Slavia Hradec Krlov)

2. Tajovsk + Menk

3. Kastner + Kocourkov

Mistrovstv esk republiky estilennch kovskch drustev vrapid achu

Se, 30. 5.2015, 54 drustev

1.SK OAZA Praha A

2.2222 K Polabiny A

3.TJ Spartak Vlaim

21.Region Panda Rychnov nad Knnou

22. K ORTEX-RETA Hradec Krlov A

32. K AD Jin

36. K Lpa A

52. K ORTEX-RETA Hradec Krlov B

Mistrovstv esk republiky estilennch drustev mladch k

Hradec Krlov, 12. - 14. 6.2015

1.B Frdek-Mstek A

2.K Kuim

3.K Lokomotiva Brno

25. K Ortex-Reta Hradec Krlov

28.PM Lipky HK

krajsk pebor drustev mladch k

Hradec Krlov, 28. 2.2015, rozhod L. Jedlika

1.K Ortex-Reta Hradec Krlov A15

2.K Lpa A9

3.Sokol Hradec Krlov7

4.K AD Jin6

5.K DDM Tebechovice pod Orebem A6

6.K Ortex-Reta Hradec Krlov B1

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

7.TJ Jiskra Jarom7

8.Region Panda Rychnov nad Knnou 6

9.PM Lipky HK4

10.K DDM Tebechovice pod Orebem B0

Krajsk pebor jednotlivc veFischerovch achch 2015

Jansk Lzn, 9. 5.2015, 52 astnk

1.Kowalczyk PawelTJ Hronov11.majzr MartinPanda Rychnov n. K.

2.Konek OndejTJ Slavia Hradec Krlov12.Krsa MarekDDM Tebechovice p. O.

3.Soural JanTJ Praha-Pankrc13.Mldek RichardTJ Spartak Vlaim

4.Rusnk JanTJ Jiskra Hoice14.afak JakubTJ Slavia Hradec Krlov

5.ediv MartinJ.RMSK Nov Bydov15.Voek JakubTJ Spartak Vlaim

6.Hradeck IvoTJ Spartak Vlaim16.Laek FrantiekTJ Slavia Liberec

7.Koek DanielK AD Jin17.Tzlar PetrK AD Jin

8.Jedlika LuboK Lpa18.olc FilipTJ Slavia Hradec Krlov

9.Chalupeck VladimrTJ Spartak Vrchlab19.Tobikov PetraK Lpa

10.Slavk JanDDM Tebechovice p.O.20.Nosek JanOrtex Hradec Krlov

Krajsk kolo eskho pohru v Rapid achu drustev 2015

Tebechovice pod Orebem, 3. 5.2015,

1.DDM Tebechovice pod Orebem(Jezbera, Slavk J., Krsa, Slavk L., Mak, Krack M.)

2.TJ Jiskra Jarom(Bm, Back, Martinovsk, Borvka, Kune)

3.TJ Dvr Krlov nad Labem(Liptk, Uveri, Zahlka, Fuchs, Svda)

4. TJ Jiskra Hoice

5.Spartak Rychnov nad Knnou

6.K Lpa

7.Sokol Studnice

8.Sokol erven Kostelec

9.TJ Nchod

Pebory kol

Republikov finle peboru kol stedn koly

st nad Labem, 30. 31. 3. 2015, 32 drustev

1.Gymnzium Brno, t. Kpt. Jaroe

2.Gymnzium Uhersk Hradit

3.Gymnzium Kladno

12.VO a SP Jin (Kraus, Kykal, Suchnek, Zvr)

19.Gymnzium F.M.Pelcla Rychnov nad Knnou(Hornek, evk, Chask, Pokorn)

Republikov finle peboru kol 6. - 9. tda

Kraskov, 30. 31. 3.2015, 32 drustev

1.Gymnzium Mikulsk nm. Plze

2.Gymnzium B. Nmcov Hradec Krlov(Szcs, Wagner, Blaek, Krl)

3. Z Holkova

15. Gymnzium F.M. Pelcla Rychnov nad Knnou(Bulokin, Jire, Hork, Kukla)

Republikov finle peboru kol 1. - 5. tda

Most, 13. 14. 4. 2015, 30 drustev

1.Z Tyrova Kuim

2. Z a M Frdek - Mstek

3.Z Frdlant nad Ostravic

5.Z K. V. Raise Lzn Blohrad(Sucharda, Kraus, dek, Krmar)

10. Z a M J. Gora Hradec Krlov(Roko, Rann, Golka, Jindra, Ulrich)

Krajsk pebor kolstedn koly

Tebechovice pod Orebem, 27. 1.2015

1.VO a SP Jin(Kraus, Kykal, Suchnek, Zvr)

2.Gymnzium F.M.Pelcla Rychnov nad Knnou(Hornek, evk, Chask, Pokorn)

3. Jirskovo gymnzium Nchod A

4. Gymnzium Nov Bydov

5. OA Kostelec nad Orlic

6. Biskupsk gymnzium B. Balbna Hradec Krlov

7. Gymnzium Trutnov

8.Jirskovo gymnzium Nchod B

9. SP Hronov

Krajsk pebor zkladnch kol 6. - 9. tda

Tebechovice pod Orebem, 27. 1.2015

1. Gymnzium B. Nmcov Hradec Krlov A(Szcs, Wagner, Blaek, Krl)

2.Gymnzium Rychnov nad Knnou(Bulokin, Jire, Hork, Kukla)

3. Gymnzium B. Nmcov Hradec Krlov B

4. Lepaovo gymnzium Jin

5. Z Police nad Metuj

6.Z a M J.Gora Hradec Krlov

7. Z Husova Jin

8.Gymnzium Trutnov

9.Jirskovo gymnzium Nchod

10.Z Nchodsk Trutnov

Krajsk pebor zkladnch kol 1. - 5. tda

Tebechovice pod Orebem, 27. 1.2015

1.Z a M J.Gora Hradec Krlov(Roko, Rann, Golka, Jindra, ulcov)

2.Z K. V. Raise Lzn Blohrad(Sucharda, Kraus, dek, Krmar)

3.Z Tebechovice pod Orebem

4.Z r nad Metuj

5.Z Javornick Rychnov nad Knnou

6.Z Studnice

7.Z Trutnov R. Frimla

8.Z TGM Rychnov nad Knnou

9.Z pindlerv Mln

Okresn pebor kol hradeckostedn koly

Hradec Krlov, 3. 12. 2014

1.Gymnzium Nov Bydov(Prak, Vanek, Karsek, Boura)

2.Biskupsk gymnzium B. Balbna Hradec Krlov

3. Gymnzium J.K.Tyla Hradec Krlov

4. SP, SO a SOU Hradebn Hradec Krlov

Okresn pebor kol hradecko6. - 9. tda

Hradec Krlov, 3. 12. 2014

1.Gymnzium B. Nmcov Hradec Krlov A(Szcs, Wagner, Blaek, Kablukov, Krl)

2.Z a M J.Gora Hradec Krlov

3.Gymnzium B. Nmcov Hradec Krlov B

4.Z M.Horkov Hradec Krlov

5. Z Tebechovice pod Orebem

6.Z Hradec Krlov - Pouchov

7.Biskupsk gymnzium B. Balbna Hradec Krlov

Okresn pebor kol hradecko1. - 5. tda

Hradec Krlov, 3. 12. 2014

1.Z Tebechovice pod Orebem(Zdechovsk, Reschel J., Karsek, Doleal, Reschel M. )

2.Z a M Gorova Hradec Krlov A

3. Z M. Horkov Hradec Krlov

4. Z Hradec Krlov - Pouchov

5.Z a M Gorova Hradec Krlov B

Okresn pebor kol nchodskostedn koly

Nchod, 17. 12. 2014

1.Gymnzium Nchod A(Zahlka, Sauuk, Havrda, Koek)

2.Gymnzium Nchod B

3. SP Hronov

4. OA Nchod A

5. Gymnzium Nchod C

6.OA Nchod B

Okresn pebor kol nchodsko6. - 9. tda

Nchod, 17. 12. 2014

1.Jirskovo Gymnzium Nchod A(Vt, Sichrovsk, Pitinec, Mastk)

2.Z Police nad Metuj

3.Gymnzium Broumov

4.Z Mezimst

5.Gymnzium a SO Jarom

6. Jirskovo Gymnzium Nchod B

Okresn pebor kol nchodsko1. - 5. tda

Nchod, 17. 12. 2014

1.Z r nad Metuj(Cibulka, Hilscher, Pichov, Poche)

2.Z Studnice

3. Z Mezimst

Okresn pebor kol jinskostedn koly

Hoice, 8. 12. 2014

1.VO a SP Jin(Kraus, Kykal, Suchnek, Zvr)

Okresn pebor kol jinsko6. - 9. tda

Hoice, 8. 12. 2014

1.Lepaovo gymnzium Jin(Kabelka, Sucharda, Plek, Matko)

2.Z Husova Jin

3. Z Sobotka

4. Z a M Kopidlno

5.Z K.V. Raise Lzn Blohrad

6.Z eleznick Jin

7. Z Komenskho Nov Paka

Okresn pebor kol jinsko1. - 5. tda

Hoice, 8. 12. 2014

1. Z K.V. Raise Lzn Blohrad(Sucharda, Kraus, dek, Mslo)

2.Z a M Kopidlno

3.Z Sobotka

Okresn pebor kol rychnovskostedn koly

Rychnov n. Knnou, 20.11.2014

1.Gymnzium Rychnov nad Knnou (Hornek, evk, Chask, Pokorn)

2.OA Kostelec

3.VO a SP Rychnov nad Knnou

okresn pebor kol rychnovsko 6. - 9. tda

Rychnov n. Knnou, 20.11.2014

1.Gymnzium Rychnov nad Knnou(Jire, Hork, Pichert, Kukla, Stuchlk)

2.Z Gutha-Jarkovskho Kostelec

3.Z TGM Rychnov nad Knnou

4. Z Javornick Rychnov nad Knnou

okresn pebor kol rychnovsko 1. - 5. tda

Rychnov n. Knnou, 20.11.2014

1.Z Gutha-Jarkovskho Kostelec(Fiala, Kubek, Till, paek)

2.Z TGM Rychnov nad Knnou

okresn pebor kol trutnovsko stedn koly

Trutnov, 4. 12. 2014

1.Gymnzium Trutnov(Kosa, Mare, Braun, Smola, erven)

2. LA Trutnov

okresn pebor kol trutnovsko 6. - 9. tda

Trutnov, 4. 12. 2014

1. Z Nchodsk Trutnov(Talb M., Holman, Talb T., Kuhn)

2. Gymnzium Trutnov

3. Z R. Frimla Trutnov

4. Gymnzium a SO pice

5.Z a M Bl Temen

okresn pebor kol trutnovsko 1. - 5. tda

Trutnov, 4. 12. 2014

1. Z R. Frimla Trutnov(Retek, Horn, Be, Valenta)

2.Z pindlerv Mln

3.Z a M Bl Temen

Velk cena mldee

Velk cena mldee Krlovhradeckho kraje 1999 a ml.

HK Z Gora, Hoice, HK Gym. J.K.Tyla, Lzn Blohrad, Mlad Buky, HK Z a M tefnikova

z 2014 duben 2015

1.Bulokin MartinPanda Rychnov nad Knnou200

2.ern DavidTJ Hronov177

3.olc FilipTJ Slavia Hradec Krlov140

4.Trojtl JanTJ Hronov132

5.Fojt PetrK AD Jin113

6.Vtov AnnaSokol Hradec Krlov110

7.Hork JanPanda Rychnov nad Knnou110

8.Janouch Jchym tpnK AD Jin98

9.Killar DominikTJ Lokomotiva Trutnov97

10.Rdl JanK AD Jin90

Velk cena mldee Krlovhradeckho kraje 1999 a ml. - Poad dvek

HK Z Gora, Hoice, HK Gym. J.K.Tyla, Lzn Blohrad, Mlad Buky, HK Z a M tefnikova

z 2014 duben 2015

1.Vtov AnnaSokol Hradec Krlov110

2.Kratochvlov KristnaOrtex-Reta Hradec Krlov61

3.Vidmov ClaudieTJ Hronov20

4.Rokov AdlaPanda Rychnov nad Knnou4

Velk cena mldee Krlovhradeckho kraje 2002 a ml.

HK Z Gora, Hoice, HK Z Gora, Lzn Blohrad, Jin, HK Z a M tefnikova

z 2013 duben 2014

1.Gloser DavidK Lpa195

2.Roko FilipOrtex-Reta Hradec Krlov177

3.Rann LukOrtex-Reta Hradec Krlov168

4.Prak ViktorK Lpa154

5.Dranar LukTJ Sokol Vrchoviny130

6.Kak MartinK AD Jin114

7.Zdechovsk TobiDDM Tebechovice pod Orebem106

8.Lajbl JanK AD Jin105

9.Kabelka TomK AD Jin97

10.Faltnek DavidSokol Hradec Krlov90

Velk cena mldee Krlovhradeckho kraje 2002 a ml. - Poad dvek

HK Z Gora, Hoice, HK Z Gora, Lzn Blohrad, Jin, HK Z a M tefnikova

z 2013 duben 2014

1.Wagnerov TerezaPanda Rychnov nad Knnou43

2.Rakov PetraOrtex-Reta Hradec Krlov14

3.Kratnov KristnaK Lpa3

4.Umlaufov KristnaTJ Hronov2

Velk cena mldee Krlovhradeckho kraje 2005 a ml.

HK Z Gora, Hoice, HK Z Gora, Lzn Blohrad, Jin, HK Z a M tefnikova

z 2013 duben 2014

1.Reschel JanDDM Tebechovice pod Orebem191

2.Stejskal MichalTJ Jiskra Hoice172

3.Golka DaliborOrtex-Reta Hradec Krlov165

4.Vestfl JanOrtex-Reta Hradec Krlov159

5.Petrela LukSokol Hradec Krlov122

6.Doleal DanielDDM Tebechovice pod Orebem99

7.Ruffr TomDDM Tebechovice pod Orebem92

8.Otradovsk JanBroumov90

9.Gloser TomK Lpa84

10.dek VojtchP Lzn Blohrad79

Velk cena mldee Krlovhradeckho kraje 2005 a ml. - Poad dvek

HK Z Gora, Hoice, HK Z Gora, Lzn Blohrad, Jin, HK Z a M tefnikova

z 2013 duben 2014

1.Pichov LucieTJ Hronov75

2.Marxov rkaJiskra Jarom31

3.Kratochvlov KateinaOrtex-Reta Hradec Krlov14

4.Bevilagua ClaudiaZ a M Mlad Buky2

5.Polkov LuciePM Lipky HK1

6.Linkov DenisaK Lpa1

7.Phodov PetraPM Lipky HK1

Velk cena mldee Krlovhradeckho kraje 2007 a ml.

HK Z Gora, Hoice, HK Z Gora, Lzn Blohrad, Jin, HK Z a M tefnikova

z 2013 duben 2014

1.Winter OndejK Lpa195

2.Reschel MatouDDM Tebechovice pod Orebem182

3.Kumpot PavelPanda Rychnov nad Knnou176

4.Schmutzer JakubOrtex-Reta Hradec Krlov172

5.Reschelov AnnaDDM Tebechovice pod Orebem134

6.Jakubec VtK AD Jin116

7.Chalupa JakubK AD Jin98

8.Lesk DavidJiskra Jarom98

9.Komora MatjPM Lipky HK89

10.Mascali LukJiskra Jarom69

Velk cena mldee Krlovhradeckho kraje 2007 a ml. - Poad dvek

HK Z Gora, Hoice, HK Z Gora, Lzn Blohrad, Jin, HK Z a M tefnikova

z 2013 duben 2014

1.Reschelov AnnaDDM Tebechovice pod Orebem134

2.Ulrichov KateinaPM Lipky HK27

3.Hetfleischov ElenPanda Rychnov nad Knnou22

4.Zpotock ElikaPM Lipky HK4

Listina talent KHS pro seznu 2014/2015

Bulokin Martin2002Panda Rychnov nad KnnouDranar Luk2005TJ VrchovinyFojt Petr2003K AD JinGloser David2002K LpaJanouch Jchym tpn 2004K AD JinKabelka Ondej1999K AD JinKoek Daniel1999K AD JinKratnov Kristna2004K LpaKratochvlov Kristna 2001Ortex-Reta Hradec Krlov Prak Viktor2004K LpaPtek Tom1998 Ortex-Reta Hradec KrlovRann Luk2003Ortex-Reta Hradec KrlovReschel Jan2006K DDM Tebechovice pod OrebemRoko Filip2005Ortex-Reta Hradec KrlovSucharda David1999Ortex-Reta Hradec KrlovSucharda Tom2003Podzviinsk Lzn BlohradSzcs Maty1999K Lpaolc Filip2001Ortex-Reta Hradec Krlovolcov Andrea2003Ortex-Reta Hradec Krlovulcov Tereza2006Ortex-Reta Hradec KrlovVtov Anna2001Sokol Hradec KrlovWagner Vojtch2000Ortex-Reta Hradec KrlovZahlka Jan1998TJ Dvr Krlov nad Labem

Listina talent KHS pro seznu 2015/2016

Bulokin Martin2002Panda Rychnov nad Knnouern David2001TJ HronovDranar Luk2005TJ VrchovinyFojt Petr2003K AD JinGloser David2002K LpaHetfleischov Ellen2008Panda Rychnov nad KnnouJanouch Jchym tpn 2004K AD JinKabelka Ondej1999K AD JinKarasov Michaela2009 Ortex-Reta Hradec KrlovKoek Daniel1999K AD JinKratochvlov Kateina 2005Ortex-Reta Hradec Krlov Kumpot Pavel2007Region Panda RychnovMarksov rka2006Jiskra JaromPichov Lucie2005TJ HronovReschel Jan2006K DDM Tebechovice pod OrebemReschelov Anna2009K DDM Tebechovice pod OrebemRoko Filip2005Ortex-Reta Hradec KrlovSchmutzer Jakub2007Ortex-Reta Hradec KrlovStejskal Michal2006TJ Jiskra Hoice Sucharda Tom2003Ortex RETA Hradec Krlov Szcs Maty1999K Lpaolc Filip2001Slavia Hradec KrlovVtov Anna2001Sokol Hradec KrlovWagner Vojtch2000Ortex-Reta Hradec KrlovWagnerov Tereza2002Region Panda RychnovWinter Ondej2007K Lpa

FIDE LOK k1. 9. 2015 - top 50 KHS

1

Hinks-Edwards Thomas

2396

K AD Jin

2

Voloshin Leonid

2395

K AD Jin

3

Jirsek Pavel

2362

K Lpa

4

Nun Ji

2343

TJ Slavia Hradec Krlov

5

Konek Ondej

2328

TJ Slavia Hradec Krlov

6

Gonsior Even

2324

K ORTEX Hradec Krlov, z.s.

7

Jptner Jan

2322

TJ Slavia Hradec Krlov

8

Schula Michal

2305

K AD Jin

9

Koek Daniel

2295

K AD Jin

10

Mon Milo

2292

TJ Slavia Hradec Krlov

11

Karek Petr

2291

Region Panda Rychnov nad Knnou

12

Juek Josef

2281

K AD Jin

13

Pokorn Zdenk

2280

TJ Slavia Hradec Krlov

14

Forman tpn

2278

K AD Jin

15

Prymula Roman

2266

TJ Slavia Hradec Krlov

16

Nmec Zbynk

2248

TJ Slavia Hradec Krlov

17

Kubeka David

2246

K AD Jin

18

Hla Bohumil

2233

TJ Spartak Vrchlab

19

Fajman Petr

2231

K AD Jin

20

Ringel Zbynk

2228

TJ Slavia Hradec Krlov

21

Jedlika Lubo

2227

K Lpa

22

Krack Tom

2220

Region Panda Rychnov nad Knnou

23

echura Petr

2211

TJ Nchod

24

Nun Josef

2209

TJ Slavia Hradec Krlov

25

Tzlar Petr

2206

K AD Jin

26

astn Jan

2198

K AD Jin

27

Fiala Jaroslav

2195

K AD Jin

28

Novotn Jaroslav

2191

K AD Jin

29

Moj Jan

2166

TJ Nchod

30

Kadebek Ji

2165

K AD Jin

31

Dring Robert

2163

TJ Slavia Hradec Krlov

32

Urban Zdenk

2152

K AD Jin

33

Novk Radomr

2145

TJ Slavia Hradec Krlov

34

Blha Milan

2145

TJ Lomnice nad Popelkou

35

paek Libor

2143

TJ Dvr Krlov nad Labem

36

Novotn Josef

2141

Region Panda Rychnov nad Knnou

37

Marekov Martina

2137

Region Panda Rychnov nad Knnou

38

Richterov Nataa

2136

K AD Jin

39

Fiedler Bedich

2134

K Lpa

40

Roj Miroslav

2129

TJ Slavia Hradec Krlov

41

Duczynski Martin

2124

K AD Jin

42

rejber Michal

2123

TJ Jiskra Hoice v Podkrkono

43

Ptek Tom

2122

TJ Slavia Hradec Krlov

44

Veleck Viktor

2117

TJ Hronov

45

Machlowski Slawomir

2106

Region Panda Rychnov nad Knnou

46

afak Jakub

2103

TJ Slavia Hradec Krlov

47

tpn Michal

2097

TJ Slavia Hradec Krlov

48

md Jaroslav

2094

K Lpa

49

Ruda Ondej

2092

K Lpa

50

Wagner Vojtch

2090

K ORTEX Hradec Krlov, z.s.

FIDE RAPID LOK k1. 9. 2015 - top 20 KHS

1

Voloshin Leonid

2426

K AD Jin

2

Nun Ji

2338

TJ Slavia Hradec Krlov

3

Jirsek Pavel

2336

K Lpa

4

Juek Josef

2299

K AD Jin

5

Konek Ondej

2271

TJ Slavia Hradec Krlov

6

Forman tpn

2223

K AD Jin

7

Schula Michal

2203

K AD Jin

8

Jedlika Lubo

2176

K Lpa

9

Jezbera Ji

2173

TJ Slavia Hradec Krlov

10

echura Petr

2166

TJ Nchod

11

Kadebek Ji

2166

K AD Jin

12

Koek Daniel

2102

K AD Jin

13

Marekov Martina

2089

Region Panda Rychnov nad Knnou

14

Pochinkov Andrey

2072

K AD Jin

15

Richterov Nataa

2037

K AD Jin

16

Rusnk Jan

2036

TJ Jiskra Hoice v Podkrkono

17

Ptek Tom

2020

TJ Slavia Hradec Krlov

18

Jaeger Ludk

2016

TJ Slavia Hradec Krlov

19

Volman Vclav

1990

TJ Lomnice nad Popelkou

20

Rojkov Lenka

1989

K Lpa

FIDE BLESK LOK k1. 9. 2015 - top 20 KHS

1

Voloshin Leonid

2416

K AD Jin

2

Hinks-Edwards Thomas

2400

K AD Jin

3

Juek Josef

2267

K AD Jin

4

Konek Ondej

2221

TJ Slavia Hradec Krlov

5

astn Jan

2218

K AD Jin

6

Fiala Jaroslav

2213

K AD Jin

7

echura Petr

2163

TJ Nchod

8

Marekov Martina

2147

Region Panda Rychnov nad Knnou

9

afak Jakub

2131

TJ Slavia Hradec Krlov

10

Jezbera Ji

2131

TJ Slavia Hradec Krlov

11

Urban Zdenk

2108

K AD Jin

12

Tzlar Petr

2083

K AD Jin

13

Koek Daniel

2039

K AD Jin

14

Tejkal Lubomr

2033

TJ Spartak Vrchlab

15

Richterov Nataa

2032

K AD Jin

16

Pavlek Miroslav

2006

K Dobruka

17

Zikmund Daniel

1998

K AD Jin

18

Flaar Jaroslav

1991

TJ Jiskra Hoice v Podkrkono

19

Luks Martin

1990

K AD Jin

20

ediv Martin

1983

K Lpa

LOK R k5. 9. 2014 - top 50 KHS

1

Hinks-Edwards Thomas

2434

K AD Jin

2

Voloshin Leonid

2427

K AD Jin

3

Jirsek Pavel

2348

K Lpa

4

Nun Ji

2331

TJ Slavia Hradec Krlov

5

Jptner Jan

2326

TJ Slavia Hradec Krlov

6

Konek Ondej

2316

TJ Slavia Hradec Krlov

7

Schula Michal

2290

K AD Jin

8

Karek Petr

2289

Region Panda Rychnov nad Knnou

9

Koek Daniel

2286

K AD Jin

10

Pokorn Zdenk

2286

TJ Slavia Hradec Krlov

11

Forman tpn

2268

K AD Jin

12

Mon Milo

2267

TJ Slavia Hradec Krlov

13

Prymula Roman

2262

TJ Slavia Hradec Krlov

14

Kubeka David

2253

K AD Jin

15

Gonsior Even

2242

K ORTEX Hradec Krlov, z.s.

16

Juek Josef

2239

K AD Jin

17

Fajman Petr

2238

K AD Jin

18

Ringel Zbynk

2231

TJ Slavia Hradec Krlov

19

Krack Tom

2230

Region Panda Rychnov nad Knnou

20

Hla Bohumil

2228

TJ Spartak Vrchlab

21

Nmec Zbynk

2225

TJ Slavia Hradec Krlov

22

Jedlika Lubo

2223

K Lpa

23

astn Jan

2212

K AD Jin

24

Tzlar Petr

2209

K AD Jin

25

Fiala Jaroslav

2189

K AD Jin

26

echura Petr

2186

TJ Nchod

27

Novotn Jaroslav

2183

K AD Jin

28

Nun Josef

2173

TJ Slavia Hradec Krlov

29

Dring Robert

2166

TJ Slavia Hradec Krlov

30

rejber Michal

2166

TJ Jiskra Hoice v Podkrkono

31

Machlowski Slawomir

2162

Region Panda Rychnov nad Knnou

32

Moj Jan

2159

TJ Nchod

33

Kadebek Ji

2159

K AD Jin

34

paek Libor

2140

TJ Dvr Krlov nad Labem

35

Urban Zdenk

2138

K AD Jin

36

Novk Radomr

2134

TJ Slavia Hradec Krlov

37

Richterov Nataa

2129

K AD Jin

38

Roj Miroslav

2129

TJ Slavia Hradec Krlov

39

Blha Milan

2128

TJ Lomnice nad Popelkou

40

Fiedler Bedich

2127

K Lpa

41

Duczynski Martin

2125

K AD Jin

42

Liptk Pavel

2119

achklub Jilemnice

43

Novotn Josef

2113

Region Panda Rychnov nad Knnou

44

Veleck Viktor

2102

TJ Hronov

45

tpn Michal

2102

TJ Slavia Hradec Krlov

46

Jezbera Ji

2099

TJ Slavia Hradec Krlov

47

Dolensk Milan

2098

K AD Jin

48

md Jaroslav

2094

K Lpa

49

Pochinkov Andrey

2093

K AD Jin

50

Marekov Martina

2092

Region Panda Rychnov nad Knnou

eny

1.Richterov Nataa2129 K AD Jin2.Marekov Martina2092Region Panda Rychnov nad Knnou3.Rojkov Lenka1963K Lpa4.Zkouck Adla1927 K AD Jin5.Vakov Marcela1931 K AD Jin6.Rutter Lidmila1909 TJ Jiskra Jarom7.Johnov Elika1854 TJ Jiskra Hoice8.Malkov Kateina 1832 K AD Jin9.Vesel Misha1826 K Lpa10.Horniakov Dagmar1819 TJ Nchod11.Rikov Radka1812TJ Jiskra Jarom12.Tobikov Petra1808K Lpa13.Prokopov Jiina 1719 TJ Jiskra Hoice14.Dranarov Marta1683 TJ Nchod15.tolbov Karina 1660 K Z Doudleby nad Orlic16.Kloukov Milena1654achov klub Roalovice17.Vtov Anna1653 Sokol Hradec Krlov18.Suchoradsk Eva1651 K AD Jin19.Skybov Kateina1536TJ Slavia Hradec Krlov20.itn Aneta1470K DDM Tebechovice pod Orebem

nad 60 let

1.Pokorn Zdenk2286TJ Slavia Hradec Krlov2.Mon Milo2267TJ Slavia Hradec Krlov3.Gonsior Even2242K ORTEX Hradec Krlov, z.s.4.Juek Josef2239K AD Jin5.Nun Josef2173TJ Slavia Hradec Krlov6.Novotn Josef2113Region Panda Rychnov nad Knnou7.Semerk Pavel2076 TJ Nchod8.Zruba Antonn2032Sokol Hradec Krlov9.Tejkal Lubomr2022TJ Spartak Vrchlab10.Bielavsk Ji2012 K ORTEX Hradec Krlov, z.s.11.ediv Ale2001TJ Jiskra Hoice12.Chalupeck Vladimr1949TJ Spartak Vrchlab13.Pibk Petr1945 Sokol Hradec Krlov14.Daniel Ji1942 Region Panda Rychnov nad Knnou15.Kohout Jan1936K AD Jin16.Turn Jan1932K AD Jin17.Sedlek Jan1927 K DDM Tebechovice pod Orebem18.Schejbal Josef1920 TJ Hronov19.Fuchs Frantiek1915 TJ Dvr Krlov nad Labem20.Kotyza Bohumil1900TJ Spartak Rychnov nad Knnou

do 18 let

1.Koek Daniel2286 K AD Jin2.Wagner Vojtch2079K ORTEX Hradec Krlov, z.s.3.Ptek Tom2073TJ Slavia Hradec Krlov4.ern David1959TJ Hronov5.Bulokin Martin1945Region Panda Rychnov nad Knnou6.olc Filip1933TJ Slavia Hradec Krlov7.Kabelka Ondej1928 K AD Jin8.Sucharda David 1925 K ORTEX Hradec Krlov, z.s.9.Zahlka Jan1838TJ Dvr Krlov nad Labem10.Vt Jakub1735Sokol Hradec Krlov11.Gregor Ji1725K Dobruka12.Gloser David1717K Lpa13.Chask Jan1714Region Panda Rychnov nad Knnou14.Kosa Matj1690K Lpa15.Sajdl Jan1657 K AD Jin16.Vtov Anna1653 Sokol Hradec Krlov17.Kablukov Vadim1640PM Lipky HK18.Blaek Michal1621PM Lipky HK19Dranar Luk1582TJ Sokol Vrchoviny20.Sucharda Tom1573 K ORTEX Hradec Krlov, z.s.

do 16 let

1.Wagner Vojtch2079K ORTEX Hradec Krlov, z.s.2.ern David1959TJ Hronov3.Bulokin Martin1945Region Panda Rychnov nad Knnou4.olc Filip1933TJ Slavia Hradec Krlov5.Gloser David1717K Lpa6.Sajdl Jan1657 K AD Jin7.Vtov Anna1653 Sokol Hradec Krlov8.Blaek Michal1621PM Lipky HK9.Dranar Luk1582TJ Sokol Vrchoviny10.Sucharda Tom1573 K ORTEX Hradec Krlov, z.s.11.Kak Martin1569K AD Jin12.Konek Vojtch1562K Lpa13.Janouch Jchym tpn1526K AD Jin14.Roko Filip1508K ORTEX Hradec Krlov, z.s.15.Kratna Luk1495K Lpa16.Rann Luk1463K ORTEX Hradec Krlov, z.s.17.Fojt Petr1454K AD Jin18.Lajbl Jan1443K AD Jin19.Prak Viktor1435K Lpa20.Kabelka Tom1401 K AD Jin

do 14 let

1.Bulokin Martin1945Region Panda Rychnov nad Knnou2.Gloser David1717K Lpa3.Dranar Luk1582TJ Sokol Vrchoviny4.Sucharda Tom1573 K ORTEX Hradec Krlov, z.s.5.Kak Martin1569K AD Jin6.Konek Vojtch1562K Lpa7.Janouch Jchym tpn1526K AD Jin8.Roko Filip1508K ORTEX Hradec Krlov, z.s.9.Rann Luk1463K ORTEX Hradec Krlov, z.s.10.Fojt Petr1454K AD Jin11.Lajbl Jan1443K AD Jin12.Prak Viktor1435K Lpa13.Kabelka Tom1401 K AD Jin14.Zdechovsk Tobi1378K DDM Tebechovice pod Orebem15.Kraus Luk1336Podzviinsk achov kola16.Faltnek David1254Sokol Hradec Krlov17.Hornek Vclav1250Region Panda Rychnov nad Knnou18.Vaata Mirek1250TJ Jiskra Jarom19.Stejskal Michal1246TJ Jiskra Hoice20.Winter Ondej1233 K Lpa

do 12 let

1.Dranar Luk1582TJ Sokol Vrchoviny2.Janouch Jchym tpn1526K AD Jin 3.Roko Filip1508K ORTEX Hradec Krlov, z.s.4.Prak Viktor1435K Lpa5.Zdechovsk Tobi1378K DDM Tebechovice pod Orebem6.Hornek Vclav1250Region Panda Rychnov nad Knnou7.Stejskal Michal1246TJ Jiskra Hoice8.Winter Ondej1233 K Lpa9.Reschel Jan1137K DDM Tebechovice pod Orebem10.Jedlika Adam1111 Sokol Hradec Krlov

do 10 let

1.Stejskal Michal1246TJ Jiskra Hoice2.Winter Ondej1233 K Lpa3.Reschel Jan1137K DDM Tebechovice pod Orebem4.Gloser Tom1100K Lpa5.Kumpot Pavel1100Region Panda Rychnov nad Knnou6.Marxov rka1100TJ Jiskra Jarom7.Blek Jaroslav1075Region Panda Rychnov nad Knnou

ivotn jubilea len KHS v roce 2015

50 letAlbrecht ZdenkTJ Bank aclAndrejs StanislavTJ Lokomotiva TrutnovBro LadislavPodzvinsk achov kolaermk MiroslavK DobrukaHavrda JosefTJ Jiskra esk SkaliceHnzdo JiTJ SKP ValdiceHoek JosefTJ Lomnice nad PopelkouHyhlan JaroslavTJ HronovKubek MilanTJ Lzn BlohradMikule ZdenkTJ Lomnice nad PopelkouMller Janachklub JilemniceNovotn JanTJ NchodNovotn JaroslavK AD JinPrak PavelK LpaRoj MiroslavTJ Slavia Hradec KrlovRybka IvanTJ Lzn Blohradolc RomanPM Lipky HKZinga VtTJ Lokomotiva Trutnov

55 letBalcar JaroslavTJ NchodBonisch PavelTJ Lokomotiva TrutnovBuchar PetrK AD JinDucho VladimrTJ Jiskra HoiceJeek MilanTJ Lzn BlohradKakrda PetrK DobrukaKvasnik JosefTJ Lokomotiva TrutnovMoj JanTJ NchodNmec OtakarK LpaSenohrbek Luboachov klub Roalovicetolba OldichK Z Doudleby nad Orlic

60 letBalcar JaroslavK LpaGapark JiTJ Spartak VrchlabHovad VclavTJ Spartak Rychnov nad KnnouHubek JaroslavK Ortex-Reta Hradec KrlovKotyza BohumilTJ Spartak Rychnov nad KnnouPeroutka IvoTJ Slovan BroumovPokorn ZdenkTJ Slavia Hradec KrlovRozkovec LudvkTJ Slavia Hradec KrlovSikora Stanislavachklub Jilemniceediv AleTJ Jiskra HoiceTurn JanK AD JinUveri DjordjeTJ Dvr Krlov nad Labem65 letBydelsk TomTJ Lokomotiva TrutnovDymek JosefTJ Spartak VrchlabGre JanTJ Lokomotiva TrutnovKafka Jaromrachov klub RoaloviceKubec OldichSokol JavorniceLocker JosefSokol JavorniceLubich VclavTJ Jiskra HoiceMachovec LuboTJ SKP ValdiceSejval FrantiekTJ Sokol StudniceSlezk MilanTJ Dvr Krlov nad LabemVacek JaroslavSokol erven KostelecVolf MilanTJ Dvr Krlov nad Labem

70 letCerha PetrTJ NchodDubsk JosefTJ Sokol DubenecHalbich PavelTJ Jiskra JaromJarkovsk VclavK DDM Tebechovice pod OrebemKeek KarelTJ Jiskra esk SkaliceKrejcar PavelTJ Spartak Rychnov nad KnnouMichl ZdenkTJ Jiskra JaromPelc MiroslavTJ HronovRozesberger JiTJ Spartak VrchlabSuch LudvkRegion Panda Rychnov nad Knnou

75 letDdik tefanTJ Slovan BroumovNovk JiTJ Jiskra esk SkaliceVlask LadislavTJ Slavia Hradec KrlovVochozka JindichTJ Slavia Hradec Krlov

80 letSchejbal JosefTJ HronovZikmund JaroslavK DDM Kostelec nad Orlic

85 letBaant ZdenkTJ Slovan BroumovKolek VlastislavTJ Lokomotiva TrutnovMikule ZdenkTJ Lomnice nad Popelkou

KRLOVHRADECK KRAJSK ACHOV SVAZ

web: http://khss.chess.cz

poet nvtv webu za sezonu: nad 50 000 (jeden pstup zjedn IP denn)

Neperiodick elov publikace

Publikace neprola jazykovou pravou

Neprodejn

Obdob 01.09.2014 31.08.2015

Zpracoval Otakar Dousek a kolektiv spolupracovnk

Z 2015

Vytiskl a graficky upravil: Ilja Mare

- 1 -


Recommended