Download: 0 times
Share this document with a friend
Description:
4
Vyžlovský zpravodaj č. 1 - jaro 2013 18. kolo - Okresní přebor Praha-východ SK Vyžlovka – FC Janoza V. Popovice sobota 20. dubna - 17:00 Pozor, na Vyžlovce řádí zloděj! Obere dnes Popovice o 3 body? V sobotu 27.4. dopoledne odehrají naše mládežnické týmy přátelská utkání proti HC Letci (hokejový klub). Přijďte se podívat!
Transcript
Page 1: Zpravodaj SK Vyžlovka, jaro 2013/01

Vyžlovský zpravodaj č. 1 - jaro 2013

18. kolo - Okresní přebor Praha-východ SK Vyžlovka – FC Janoza V. Popovice

sobota 20. dubna - 17:00

Pozor, na Vyžlovce řádí zloděj! Obere dnes Popovice o 3 body?

V sobotu 27.4. dopoledne odehrají naše mládežnické týmy přátelská utkání proti HC Letci (hokejový klub). Přijďte se podívat!

Page 2: Zpravodaj SK Vyžlovka, jaro 2013/01

Hodnocení posledních zápasůZápy B – Vyžlovka 5:1 (0:1)Týmový výkon 6

Piller 7Fousek 5 Houžvička 5 Kaše 5 Dřízhal J. 5

Dřízhal R. 7 Kohoutek 6Nettl 6 Lang 6 Hladík 7

Šmíd 6

Střídání: Enžl, ŽádnýBranka: Dřízhal R.Zápas jsme byli nuceni odehrát na umělé trávě v Praze na Meteoru. První poločas jsme úspěšně zvládli bránit nápor soupeře na začátku utkání, postupně jsme hru vyrovnali, a dokonce jsme byli častěji ve vyložených šancích – Šmíďák hlavou, Radek Dřízhal faulován v průniku do vápna, Mrazi si dobře rozuměl s Langem a soupeři se z toho točila chvílemi hlava. Všichni si plnili své úkoly a soupeř pouze vbíhal do ofsajdové pasti a když už se dostal do šance, brankář Piller všechno kryl. Po krásné akci Mraziho a zakončení Radka Dřízhala jsme šli dokonce do vedení, které jsme si udrželi do závěru prvního poločasu.Bohužel, druhý poločas jsme naprosto nepochopitelně změnili naši hru a místo, abychom kontrolovali hru ve středu pole, začali vymýšlet i naši hráči, kteří to nemají v popisu práce a výsledek se rychle měnil. V momentě, kdy soupeř vyrovnal, mu narostlo sebevědomí a nám postupně odcházely fyzické síly. Výsledek je krutý, ale bohužel za náš druhý poločas naprosto zasloužený. Osobními chybami Houžvy, Fouse, Kašáka a dalších jsme se sami připravili o první body soutěže. /PM/ Vyžlovka – Brandýs-St. Boleslav B 0:4 (0:1)Týmový výkon 4

Piller 7Fousek 4 Dřízhal R. 6 Kaše 5 Dřízhal J. 4

Kohoutek 4 Nettl 4Zeman 4 Lang 4 Pavlů 4

Šmíd 4

Střídání: Enžl (Dřízhal J.), Houžvička (Lang)

Pro informaci - na výroční schůzi (16. 3.) bylo odhlasováno nové složení výboru SK Vyžlovka na období 2013-2015:

Prezident Ivo ŠafářViceprezident Josef Dřízhal ml.Sekretář Vojtěch HoloubekPokladník Radek JanečekČlenové Milan Šmíd, Robert Šobíšek, Michal Šmíd

Výroční členská schůze

Page 3: Zpravodaj SK Vyžlovka, jaro 2013/01

Zápas jsme nemohli odehrát v domácím prostředí - hřiště jsme sice zachránili, ale body ne. Favoritem byl soupeř hrající o postup. První poločas byl ve znamení náporu Brandýsa, který si vypracoval hodně šancí, ale vstřelil pouze jednu branku po přečíslení bránícího Fouse, kterému nikdo nepřišel na pomoc v bránění 2 hráčů soupeře. Ve všech aktivitách nás soupeř přehrával, přesto jsme mohli jít do vedení po úniku Pavlů a jeho přehození brankáře. V koncovce jsme se ale neprosadili a střílet za vápnem jsme také nezkusili.Konečný výsledek 0:4 je tak postupným vyústěním stálé převahy soupeře, na kterého jsme opravdu neměli. Výjimečný výkon podal v tomto utkání Radek Dřízhal na stoperu a brankář Piller. Opět jsme si ale neodpustili nesmyslné chyby, kdy řešíme situaci naprosto obráceně, než je správné. Musíme na tomto zapracovat na tréninku. /MP/ Mnichovice – Vyžlovka 2:2 (1:1)

Piller 8Fousek 6 Dřízhal R. 6 Valeš 7 Dřízhal J. 5

Nettl 6 Kohoutek 7Pavlů 6 Lang 8 Hladík 6

Šmíd 7

Střídání: Zeman (Hladík)Branky: Lang, ŠmídNa zápas do Mnichovic jsme přijeli s úmyslem získat první jarní body do tabulky. Soupeř nás trochu zaskočil svým výsledkem v minulém kole, kdy porazil Zápy B 4:1 a byl během prvního poločasu se soupeřem hotov /3:0/. Po začátku utkání, kdy se náznaky šancí střídaly na obou stranách, se hra vyrovnala a po dobře zahraném trestném kopu J. Langa jsme šli do vedení. Bohužel nedostatečným pressingem v naší obraně se soupeři podařilo vstřelit vyrovnávací branku. Velkou šanci v samostatném nájezdu zazdil Pavlů, když neprostřelil brankáře. Nám opět spolehlivě zachytal Piller.V poločase jsme cítili šanci dovést tento zápas do bodového zisku, a proto jsme kladli důraz na jednoduchou hru bez vymýšlení. Z kabiny domácích zněl hromový hlas trenéra takovou intenzitou, až drnčela skla v naší kabině. Naštěstí se jeho fanatismus nepřenesl na hráče Mnichovic. Druhý poločas jsme se začali prosazovat dlouhými nákopy Valeše a dobře zahranými rohy Langa na naše vysoké hráče Šmída a Fouse. Brankář hostí měl ale neuvěřitelné štěstí, protože jsme se trefovali hlavou přesně do míst, kde stál. Jak se říká, „nedáš dostaneš“, a to se i teď vyplnilo. Při centru v našem vápně si dobře naběhl útočník hostí a zcela nebráněn skóroval hlavou na 2:1 pro domácí.

Letošní karneval se opravdu vydařil :-)

Page 4: Zpravodaj SK Vyžlovka, jaro 2013/01

V závěrečném náporu se nám naštěstí podařilo vyrovnat po doražení Šmíďáka na konečných 2:2. První bod z venku je povzbuzením pro další zápasy. Ke konci zápasu střídal Zeman Mraziho a předvedl několik přesných přihrávek na naše útočníky do vápna soupeře. Škoda, že jsme nemohli nastoupit v nejsilnější možné sestavě - pro zranění nemohli hrát Kaše a Houžvička. /PM/

Ne 28. 4. 17:00 SK Úvaly B - SK VyžlovkaSt 1. 5. 17:00 SK Vyžlovka - TJ Sokol MukařovSo 4. 5.. 17:00 SK Vyžlovka - SK Viktoria Sibřina ASo 11. 5. 17:00 TJ Sokol Mochov A - SK VyžlovkaSo 18. 5. 17:00 SK Vyžlovka - FK Meteor Březí

Tým Z V R P S B1. Sibřina A 16 12 2 2 65:21 38

2. Brandýs-Boleslav B 16 11 4 1 70:23 37

3. V. Popovice A 16 9 1 6 42:33 28

4. Zápy B 16 8 3 5 54:35 275. Mnichovice A 15 7 3 5 46:39 246. Mochov A 15 7 3 5 34:32 247. Pacov A 16 6 4 6 24:24 228. Úvaly B 16 6 3 7 32:45 219. Mukařov A 16 5 4 7 38:37 1910. Měšice A 16 4 6 6 30:48 1811. Vyžlovka 16 4 4 8 31:51 1612. Nehvizdy A 16 3 3 10 23:42 1213. Dobřejovice B 15 3 3 9 33:56 1214. Březí 15 2 3 10 20:56 9